Oblíbené položky

Úvodní strana » Krása a hygiena » Tělová kosmetika » Intimní hygiena » Intimní mýdla

DR. MÜLLER Hyalosan vaginální gel 10 x 7,5 ml

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 447602

Hyalosan vaginální gel 10x7.5ml Dr.Müller

Více informací

325 Kč (32,50 Kč/ks)

Skladem zítra

V úterý 25. 2. odešleme, u vás ve středu 26. 2.

V úterý 25. 2. odešleme, u vás ve středu 26. 2.

Vše za 99 Kč

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace DR. MÜLLER Hyalosan vaginální gel 10 x 7,5 ml

Hyalosan vaginální gel 10x7.5ml Dr.Müller

Dr.Müller Hyalosan vaginální gel s kyselinou hyaluronovou udržuje přirozeně vlhké a díky obsahu kyseliny mléčné mírně kyselé prostředí vaginální sliznice. Používá se na podporu regenerace a obnovu přirozeného stavu vaginální sliznice např. během menopauzy, po porodu, při kojení, po chemoterapii a radioterapii, či gynekologických operacích. Zdravotnický prostředek.

Složení: Sodium hyaluronate, Lactic acid, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Sodium benzoate, Aqua.

Popis: Hyalosan vaginální gel s kyselinou hyaluronovou udržuje přirozeně vlhké a díky obsahu kyseliny mléčné mírně kyselé prostředí vaginální sliznice. Používá se na podporu regenerace a obnovu přirozeného stavu vaginální sliznice při potížích způsobených: vaginální suchostí spojenou s hormonálními změnami ve všech fázích života ženy, předevšímv období menopauzy, po porodu, při kojení, po chemoterapii a radioterapii, či gynekologických operacích. Atrofií vaginální sliznice a epitelu, projevující se svěděním, pálením, zarudnutím, nebo nepříjemnými pocity při pohlavním styku. Lze ho použít i jako lubrikační gel při nedostatečném zvlhčení při pohlavním styku. Určen pouze k vaginálnímu použití.
Návod k použití: Před použitím si důkladně umyjte ruce a zkontrolujte neporušenost ochranné fólie tuby. Po vyjmutí tuby z ochranné fólie odstraňte uzávěr vaginálního aplikátoru. Aplikujte vleže. Vložte aplikátor co nejhlouběji do pochvy a stiskem vytlačte obsah tuby. Aplikátor vyjměte za stálého stisku, aby se gel nenasál zpět do tuby. Po aplikaci zůstaňte ještě několik minut vleže na zádech, aby gel rovnoměrně pokryl sliznici pochvy. Na závěr si opět umyjte ruce.
Dávkování: Prvních deset dnů se používá 1 tubička denně, dále pak každý druhý až třetí den, nejméně po dobu 5 až 6 týdnů. Jako prevence potíží je Hyalosan vaginální gel vhodný i pro dlouhodobé používání v dávkování 1 až 2 tubičky týdně.

Informace o produktu

Výrobce: DR.MÜLLER PHARMA S.R.O.
Značka: DR. MÜLLER
Produktová řada: DR. MÜLLER Hyalosan
Kód výrobku: 447602
Kód EAN: 8595610403508
Držitel rozhodnutí: DR.MÜLLER PHARMA S.R.O.

Recenze

Recenze DR. MÜLLER Hyalosan vaginální gel 10 x 7,5 ml

Diskuze

Diskuze DR. MÜLLER Hyalosan vaginální gel 10 x 7,5 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám