Moje srdcovky

Úvodní strana » Domácnost a zvířata » Chovatelské potřeby » Hlodavci a králící

Chovatelské potřeby pro hlodavce a králíky

Hlodavci a králíci jsou v poslední době stále více oblíbenými domácími mazlíčky. V naší nabídce najdete chovatelské potřeby pro jednotlivé druhy, jako je například morče, křeček zlatý, zakrslý králík, myška, činčila a další. Nabízíme antiparazitika, vitamíny, krmivo, kosmetické pomůcky a také i hračky.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Chovatelské potřeby pro hlodavce a králíky - detailní popis

Lékárna.cz nabízí chovatelské potřeby pro hlodavce a králíky

Lékárna.cz nabízí tyto chovatelské potřeby pro hlodavce a králíky:

  • antiparazitika pro hlodavce a králíky - emýšlíte jak zlikvidovat blechy, klíšťata, komáry a jiné parazity a pomoci svému zvířeti? Hlodavcům přizpůsobeny jsou kožní spreje a právě tyto prostředky můžete vybírat této sekci.
  • vitamíny pro hlodavce a králíky - vitamíny poskytují hlodavcům všechny životně důležité minerály a stopové prvky. Vitamín podporují zdravou srst a vyrovnaný nervový systém a metabolismus.
  • krmiva pro hlodavce a králíky - rozlišuje se podle jednotlivých hlodavců, kterým je určeno. Většina hlodavců má nároky na potravu podobné, nejvýznamější odlišnost ve výživě je však nutné udržet u činčil a osmáků.
  • kosmetické pomůcky pro hlodavce - speciálně vyrobené pro hlodavce šampony, kartáče, nůžky a jiné.
  • hračky pro hlodavce a králíky - jednotlivé hračky pro hlodavce se odlišují podle toho, pro jaký typ zvířátka jsou. Králíka asi neuspokojí stejný typ hračky jako křečka.
  • postroje pro hlodavce - pořiďte svému zakrslému králíčkovi postroj a můžete s ním vyrazit na procházku po zahradě.
  • napáječky a misky pro hlodavce - v nabídce naleznete barevné plastovo kovové napáječky pro hlodavce.

TIP! Hlodavci a králící se zkrátka neobejdou bez tvrdé potravy, proto nezapomínejete na mrkev, jablka, tvrdé pečivo, lákavé minerální bloky či tvrdé granule.

Cena (Kč)

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám