Podrobné informace

Kokosový olej je zdravý a lahodný na pečení, vaření, smažení i použití za studena. Využijete ho ale i jako tělový olej na suchou pokožku a vlasy.

Informace o produktu

Výrobce: HEALTH LINK S.R.O.
Značka: HEALTH LINK
Produktová řada: Speciální nabídka II
Kód výrobku: 292445
Kód EAN: 8594046600680
Držitel rozhodnutí: HEALTH LINK S.R.O.

Extra panenský kokosový olej je lisován za studena z dužniny zralých kokosů, pěstovaných v ekologickém zemědělství. Celý proces výroby trvá jen několik málo hodin, aby si olej zachoval svoji výbornou kvalitu. Nejsou do něj přidávány žádné konzervační látky ani barviva. Kokosový olej pozitivně působí na imunitní systém a je velmi ceněn pro svůj obsah kyseliny laurové, kaprylové, kaprinové nebo myristové.

Přednosti kokosového oleje

Užívání kokosového oleje má i jiné přednosti. Výborný je jako tělový olej pro suchou a citlivou pokožku. Má nádhernou jemnou vůni a snadno se vstřebává. Ošetřuje suchou kůži na loktech nebo patách, nehtová lůžka a účinný je i proti ekzémům a striím. Kojící ženy jej používají na popraskané bradavky. Velmi příjemný je jako masážní emulze. Díky vysokému obsahu vitaminů A, C a E působí jako antioxidant a může zpomalovat stárnutí pokožky a napomoci při hojení ran a jizev. Kokosový olej můžete používat k obnově vlasové struktury a usnadňuje i rozčesávání.

Kokosový olej jako ingredience

Kokosový olej je výbornou ingrediencí do zdravé studené i teplé kuchyně. Má lahodnou chuť a je perfektní náhradou veškerých tuků na pečení, vaření nebo smažení. Neobsahuje žádný cholesterol a nepřepaluje se. Lidé trpící alergií na mléko jej můžou používat jako náhradu másla. Kokosový olej je snadno stravitelný.

Doporučené dávkování

1 lžička oleje ráno na lačno, případně jej můžete zařadit do svého jídelníčku.

Něco navíc o výrobci

Health Link, s. r. o. se zaměřuje na zdravou výživu a kvalitní přírodní produkty, které mají příznivý vliv na lidské zdraví a jsou vhodné pro všechny věkové skupiny. Hlavními produkty jsou zelené sladkovodní řasy – spirulina a chlorela, které patří k nejbohatším zdrojům přírodních živin na této planetě. 

 

Recenze (55)

Recenze produktu HEALTH LINK BIO Extra panenský kokosový olej 200 ml

Recenze od 55 uživatelů s celkovým hodnocením 98 %.

Přidat recenzi produktu

(6) (5)

100 %

(4) (7)

100 %

(6) (6)

100 %

(5) (5)

100 %

(5) (6)

100 %

Vyborny olej, krasne voni a chutove take dobry

(6) (6)

100 %

Všestranné využití :-)

(6) (5)

100 %

(5) (6)

100 %

(7) (5)

100 %

Kupuji pravidelně, jemný, nenechává mastný film na pokožce. Oblíbili jsme si ho celá rodina.

(5) (6)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu HEALTH LINK BIO Extra panenský kokosový olej 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze