Podrobné informace

Kojenecká výživa Jehněčí + mrkev+ brambory

Informace o produktu

Výrobce: HAMÉ S.R.O.
Značka: HAMÉ
Produktová řada:
Kód výrobku: 262715
Kód EAN: 8595139752675
Držitel rozhodnutí: HAMÉ S.R.O.

Zdravé, mladé jehněčí libové maso je vhodnou stravou pro nejmenší strávníky. Obsahuje velmi potřebné železo a pro své nezaměnitelné vlastnosti je maminkami stále více vyhledáváno.

Zdravý vývoj malého miminka vyžaduje přísun vydatné stravy, takové, která bude odpovídat jeho potřebám a množství vydané energie. Zelenina, stejně jako maso, obsahuje důležité a nezbytné prvky pro jeho správný vývoj.

Vaše miminko roste a vyvíjí se. Tento intenzivní růst si žádá doplňování živin nejen ovocnou a zeleninovou stravu, ale i masovou. Maso je bohatým zdrojem nejen bílkovin, ale také lehce vstřebatelného železa. Železo je velmi důležité pro miminko ve druhé polovině prvního roku života, protože zásoba, kterou načerpalo Vaše miminko z mateřského mléka v prvních měsících, se postupně vyčerpává.

Kojenecké masozeleninové výživy Hamánek od Hamé, které jsou vyrobené z vysoce kvalitního masa, Vám pomohou zpestřit jídelníček Vašeho miminka. Masozeleninové výživy Hamánek neobsahují přidanou sůl, koření ani dochucovadla. Zavedení masozeleninových výživ je potřeba začít z menších porcí, abychom miminko naučili na novou chuť.

Hmotnost: 190 g

Složení:

jehněčí maso, mrkev, brambory, bramborový škrob, rostlinný olej, voda

Recenze (1)

Recenze produktu HAME Kojenecká výživa Jehněčí + mrkev+ brambory 190 g

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (3)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu HAME Kojenecká výživa Jehněčí + mrkev+ brambory 190 g

Přidat nový příspěvek do diskuze