Podrobné informace

FYTOFONTÁNA Aurecon Ring stop 30 tablet je doplněk stravy.

Informace o produktu

Výrobce: HERB-PHARMA AG
Značka: FYTOFONTANA
Kód výrobku: 208134
Kód EAN: 7640119232386
Držitel rozhodnutí: HERB-PHARMA AG

Obsažené ginkgo biloba podporuje periferní (cévní) oběh, což přispívá k dobrému sluchu. Třezalka, která je další účinnou látkou výrobku Fytofontana Aurecon Ring stop, přispívá k vyrovnanému psychickému stavu. Extrakt z chmelových šištic, extrakt z kořene kozlíku lékařského a vrbová kůra podporují relaxaci. Extrakt z ginkgo biloba navíc podporuje krevní mikrocirkulaci v mozku a tím podporuje kognitivní funkce jako je paměť, pozornost a schopnost soustředění. Vitaminy B1, B6 a C navíc příznivě ovlivňují nervové a psychologické funkce.

Složení
extrakt Pueraria lobata (Kudzu), extrakt z šištice chmelu otáčivého, želatina, vitamín C (kyselina L-askorbová), citrusové bioflavonoidy, extrakt listu třezalky tečkované, vrbová kůra, kyselina alfa lipová, extrakt z kořene kozlíku lékařského, koenzym Q10, protispékavá látka: stearan hořečnatý, extrakt listu gingka biloba, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B1 (thiamin mononitrát).

Dávkování
2 x denně 1 kapsle. Polykejte celé kapsle a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte výrobek nepřetržitě po dobu 3-6 měsíců.

Balení
30 kapslí.

Recenze

Recenze produktu Fytofontana Aurecon Ring stop 30 tablet

Diskuze

Diskuze k produktu Fytofontana Aurecon Ring stop 30 tablet

Přidat nový příspěvek do diskuze