Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Allnature

Eucapil prostředek proti ztrátě vlasů 30 ampulek

80
2
starstarstarstarstar  80 %
akceEucapil prostředek proti ztrátě vlasů 30 ampulek
Prostředek k zevnímu použití proti ztrátě vlasů. Proniká k vlasovým kořínkům, příznivě působí na jejich zpevnění a možnou obnovu. Více informací
Kód výrobku: 6249
Běžná cena: 1.074 Kč (ušetříte: 148 Kč = 14 %)
Cena s DPH: 926 
Dostupnost: skladem 1 - 2 ks
Odešleme ze skladu: Čtvrtek 27.4.2017
Přidat do oblíbených
ks
29 Kč za všechny druhy dopravy!
Doprava zdarma od 1500 Kč

Podrobný popis výrobku Eucapil prostředek proti ztrátě vlasů 30 ampulek

Aplikace Eucapilu na samotné vlasy není efektivní - je nutné, aby pronikl do pokožky hlavy.

Ovlivní Eucapil nějakým způsobem tělo systémově?

Každodenní aplikace Eucapilu nijak neovlivní běžné hladiny testosteronu v krvi. Tato skutečnost byla dokázána v průběhu 12ti měsíční klinické studie provedené u mladých mužů.

Stane se něco, když Eucapil vnikne do očí?

Pokud se Eucapi? dostane během aplikace do očí, je nutné si je několikrát důkladně vymýt vodou. Studie vykazují, že Eucapil má nízkou dráždivost a bezpečnostní studie prokázala, že podráždění očí je zcela reversibilní. Na našem příbalovém letáku doporučujeme Eucapil aplikovat se zakloněnou hlavou, čímž se usnadní jeho nanášení a zároveň se zamezí vniknutí přípravku do očí.

Je isopropylalkohol v Eucapilu bezpečný?

Isopropylalkohol se běžně používá v produktech vlasové i dermální kosmetiky. V mnoha lékopisech je definován jako užitečná pomocná látka přípravků určených k zevnímu použití a jeho vliv na lidské zdraví je zanedbatelný.

Která doba je pro aplikaci Eucapilu nejvhodnější?

Aplikace Eucapilu se doporučuje před spaním, ale může být použit prakticky kdykoli. Je však nutné, aby byla pokožka hlavy před aplikací suchá.

Je možné kombinovat aplikaci Eucapilu se sluněním?

Během používání Eucapilu se doporučuje nevystavovat pokožku hlavy silnému slunečnímu záření: případné spálení by mohlo vyvolat zánětlivou reakci pokožky.

Mohou Eucapil používat ženy?

Eucapil je bezpečným přípravkem k léčbě ztráty vlasů jak u mužů, tak u žen. Preventivně by jej neměly používat ženy těhotné, kojící nebo těhotenství plánující.

Má Eucapil nějaké vedlejší účinky?

Při každodenním lokálním používání Eucapilu (v souladu s pokyny příbalového letáku) nebyly dosud zjištěny žádné vedlejší účinky. Uživatelé se sklonem k seboroické dermatitidě (iritace pokožky) mohou zaznamenat určité zhoršení příznaků, které lze připsat lokálnímu účinku alkoholu. Toto zhoršení je přechodné a po přerušení používání Eucapilu se stav opět upraví.

Jak dlouho je nutné Eucapil používat?

Eucapil by měl být při každodenní aplikaci používán tak dlouho, jak to bude nutné. Vnímavost k Eucapilu je individuální a lze jí jen těžko předpovědět.

Lze dávku Eucapil zvýšit?

Neexistují žádné důkazy o tom, že by zvýšená dávka Eucapilu zvýšila také jeho účinnost.

Je možné Eucapilu používat i dvakrát denně?

Aktuální studie prokázaly, že jedna aplikace Eucapilu denně je dostatečná.

Lze Eucapil aplikovat na jakýkoli typ i barvu vlasů?

Eucapil lze aplikovat na jakýkoliv typ i barvu vlasů. Při aplikaci na bílé vlasy se může výjimečně objevit nažloutlý odstín, který lze snadno smýt.

Zachová si Eucapil účinnost i při denním mytí hlavy? Je nezbytně nutné omezit mytí hlavy na max. 1-2 x týdně?

Je zřejmé, že aplikovat takový prostředek na pokožku hlavy a pak si ji hned umýt, by nebylo příliš účelné. Eucapil byl navržen tak, aby se jeho účinná látka při styku s vodním prostředím bezpečně rozložila. Eucapil po vstřebání do povrchových vrstev pokožky účinkuje pouze lokálně a nevstřebává se do oběhu. Pokud by se přece jen např. náhodným požitím do těla dostal, rozloží se. Proto je důležité aplikovat Eucapil pouze na suchou pokožku. Pro snížení frekvence užívání šampónu hovoří ještě jedna věc: účinkem šamponu dochází k silnému odmaštění pokožky, což je signálem pro mazové žlázky, aby zvýšily činnost a vzniká tak trochu začarovaný kruh. Uživatelé Eucapilu, kteří omezili příliš časté používání šamponů a myli si hlavu pouze teplou vodou s trochou mýdla, nebo používali tzv. “suché šampóny“ pozorovali, že po několika týdnech se aktivita mazových žlázek v pokožce hlavy dostala do normálu a nedocházelo k přílišnému maštění vlasů.

 

Potřebujete odbornou radu?
Zeptejte se lékárníka

Mgr. Pavla Horáková
466 444 233

Po - Pá 8 - 17 h
lekarnik@lekarna.cz

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz