Podrobné informace

Jemný masážní gel, který lze zároveň použít jako lubrikační gel. Řada lubrikantů vyvinutá pro větší rozkoš během milování - a jemné, smyslné potěšení.

Informace o produktu

Výrobce: RB (RECKITT BENCKISER)
Značka: DUREX
Kód výrobku: 182380
Kód EAN: 5038483224021
Kód SÚKL: P72691
Držitel rozhodnutí: RB (RECKITT BENCKISER)

Play 2 v 1 aneb unikátní smyslný masážní gel a lubrikant v jednom. Nyní si můžete užít smyslně jemný masážní gel, který lze zároveň použít jako lubrikant. Je dostatečně citlivý při jakémkoliv použití. Navíc obsahuje aloe vera, které pokožku hydratuje a zjemňuje.

Užití
Jemný masážní gel, který lze zároveň použít jako lubrikační gel. Je dostatečně citlivý při jakémkoliv použití. Navíc obsahuje vitamín E pro zdraví a výživu pokožky. Není antikoncepčním přípravkem.

Založen na vodní bázi:
vhodné pro celé tělo včetně intimních partií
jemně klouže a snadno se absorbuje
hydratuje a zklidňuje pokožku
nevyvolává podráždění a nezanechává mastné stopy
vhodná kombinace s kondomem a masážním strojkem

Návod k použití
Jemně stlačte láhev a rozetřete požadované množství gelu na pokožku a intimní partie. Gel může aplikovat kamkoliv podle vašeho přání.

Durex má 75-ti letou zkušenost.A proto můžeme s jistotou říci, že každý jednotlivý produkt je vyzkoušen a projde velmi náročnými testy. Nyní rovněž posunujeme hranice testování produktů. Neustále provádíme výzkumné projekty hledající nové cesty ke zlepšování našich produktů nebo poznávání nových trendů v sexuálním chování, které pak mohou vést k celé nové oblasti produktů. To znamená, že sbíráme prospěšné informace, které pravidelně konzultujeme s odborníky – jako je ministr zdravotnictví, nemocnice, vědci, akademici nebo instituce zabývající se sexuálním zdravím.

Tento produkt je v Evropské unii certifikován notifikovanou osobou SGS CE0120 jako zdravotnický prostředek v souladu se směrnicí 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích, a to výhradně pro zmírnění vaginální suchosti a nepříjemných stavů v intimních partiích. Další nezdravotnická použití přisuzovaná tomuto prostředku nespadají do rámce certifikace CE a uživatelé by si měli vždy uvědomovat, že použití produktu a/nebo jeho bezpečnost nebyl pro tyto účely orgánem SCG hodnocen.

Recenze (16)

Recenze produktu DUREX Lubrikační gel Play 2v1 s Aloe 200 ml

Recenze od 16 uživatelů s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(6) (7)

100 %

(5) (5)

100 %

(5) (5)

100 %

Velmi příjemný. Nepálí, pouze lehce chladí.

(5) (4)

100 %

(5) (3)

100 %

(6) (2)

20 %

Hodně tekutý je to jak ředěné vodou oproti předchozím

(6) (4)

40 %

změna obalu a složení - je dost tekutý a poměrně rychle ztrácí lubrikační schopnost, bohužel ... změny nebyly k lepšímu

(6) (4)

50 %

Splňuje vše, co jsem od tohoto výrobku čekal

(5) (4)

100 %

(5) (5)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu DUREX Lubrikační gel Play 2v1 s Aloe 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze