Podrobné informace

Kousací kroužek CURAbaby s masážním kartáčkem a chrastítkem mírní potíže a bolesti při prořezávání prvních zoubků.

Informace o produktu

Výrobce: BREITSCHMID
Značka: CURAPROX
Produktová řada:
Kód výrobku: 217359
Kód EAN: 7612412100006
Držitel rozhodnutí: BREITSCHMID

Jíž v průběhu prvních měsíců života stimuluje CURAbaby smysl dítěte pro zvědavost - vizuálně, akusticky i hmatově v ústech. Při růstu prvních zoubků děti rády koušou do zajímavých tvrdých a měkkých povrchových struktur CURA baby. To omezuje bolest při prořezávání zubů zlepšováním cirkulace krve a produkce slin a poskytuje tu výhodu, že znepokojení rodiče mohou překlenout toto bolestivé období růstu zubů bez použití léků a prožitím klidných nocí celé rodiny.

Výhody kousátka Curababy

  • CURA baby je geniální kombinace masážního zubního kartáčku, hryzátka a chrastítka. Už od čtvrtého měsíce života stimuluje zvědavost dítěte vizuálně, akusticky i orálně.
  • Během hryzání podporuje CURA baby prokrvování dásně, snižuje bolest při růstu zoubků a připravuje dítě na čistění zubů příjemnou a hravou cestou.
  • CURA baby bylo vyvinuto ve spolupráci s pediatry z university v Bernu a získalo Cenu za výzkum.

Návod k použití

Kousátko používejte dle potřeby. Kousátko pomáhá omezit nutnost používat ukldňující prostředky a láhve s oslazeným čajem, které jsou považovány za hlavní zdroje deformace dásní a kazivosti zubů.

Recenze (2)

Recenze produktu CURAPROX kousátko modré Curababy

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(8) (4)

100 %

(6) (5)

80 %

kousatko je male a pomerne drahe, na druhou stranu je pekne, slouzi jako kousatko i chrastitko, nasemu malemu se moc libi a kdyz mu rostly zoubky,ulevilo mu.

Diskuze

Diskuze k produktu CURAPROX kousátko modré Curababy

Přidat nový příspěvek do diskuze