Úvodní strana Zdraví a léky Zdravotnické prostředky Prostředky k antikoncepci

MEDINTIM Contragel green 60 g

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 452118

Contragel green je antikoncepční gel pro použití s cervikálním pesarem FemCap nebo poševní diafragmou Caya z lékařského silikonu.

Více informací

Skladem více než 5 kusů

Dnes odešleme, zítra u vás.

Dnes odešleme, zítra u vás.

349 Kč
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

MEDINTIM Contragel green 60 g

Contragel green je vyráběn na přírodní bázi. Je vodorozpustný, čirý a bez jakékoliv vůně. Contragel neobsahuje žádné chemické látky, které by mohly způsobit infekci nebo narušení vaginální sliznice.   O Contragelu: 

Výhody produktu

Snižuje hybnost spermií působí lokálně má lubrikační efekt okamžitý nástup účinku po aplikaci neobsahuje hormony neobsahuje chemické přísady vyroben v Německu

Složení produktu

Voda, Kyselina mléčná, Mléčnan sodný, Celulóza, Kyselina sorbová

Mohlo by vás zajímat

Použítím jen 100% přírodních surovin ContraGel Green snižuje riziko a výskyt mnoha nežádoucích účinků, které jsou spojeny s chemicky vyráběnými spermicidy. Proto se také v lékárnách prodává bez lékařského předpisu. Při použití s pesarem FemCap je ContraGel fyzikální bariérou s nízkou hodnotou pH, díky které dochází k znehybnění spermie. Žena je chráněna dvakrát, nejprve pesarem a poté gelem. Contragel je rozpustný ve vodě, je použitelný i spolu s latexovými kondomy nebo sikikonovými pomůckami. 

Doporučené použití

Malé množství (cca 1 kávovou lžičku) Contragelu naneste do žlábku pesaru. Při opakovaném pohlavním styku či při použití společně s kondomem je třeba aplikovat malé množství gelu přímo do pochvy.

Balení obsahuje 60 g gelu.

Informace o produktu

Výrobce: Deltamed GmbH
Značka: MEDINTIM
Kód výrobku: 452118
Kód EAN: 4013273000208
Držitel rozhodnutí: Deltamed GmbH

Recenze

MEDINTIM Contragel green 60 g

Diskuze

MEDINTIM Contragel green 60 g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám