Podrobné informace

Spolehněte se na sílu Konezymu a vitamínu E, který pomáhá bojovat proti negativním vlivům z vnějšího prostředí.

Informace o produktu

Výrobce: Generica s.r.o.
Značka: COENZYM
Kód výrobku: 195775
Kód EAN: 8588003769206
Držitel rozhodnutí: Generica s.r.o.

Koenzym Q10 60 mg je solubilizovaná forma koenzýmu. Měkké želatinové kapsle obsahující koenzym Q10 v olejové formě zaručují vysokou biologickou dostupnost účinné látky. Přítomní vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Více informací o koenzymu

Použitý koenzym je získaný fermentační cestou, což je přirozený biologický proces. Takto získaný koenzym je identický s koenzymem přítomným v organismu. Použitá surovina tak neobsahuje žádné nefyziologické cis-izomery, které se často nacházejí v synteticky vyráběných surovinách nízké kvality, jež se obvykle vyrábějí z tabákových listů.

Zajímá Vás co je oxidační stres

 Pod pojmem oxidační stres rozumíme porušení rovnováhy mezi vznikem volných radikálů a jejich odstraněním pomocí přirozených lapačů – buňkových antioxidantů. Volné radikály se dostávají do těla z vnějšího prostředí prachem, smogovými částicemi, cigaretovým kouřem, smaženými jídly nebo se vytváří i v organismu během zánětlivých onemocnění jako vedlejší produkty. V našem organismu poškozují bílkoviny, lipidy, oslabují buňky.

Složení v jedné tabletě

Koenzym Q10 60,00 mg, Vitamin E 10,00 mg, nosiče sójový olej, kokosový olej, čištěná voda, palmový olej, včelí vosk, sójový lecitin; želírující látka želatina; koenzym Q10, zvlhčovadlo glycerol; sladidlo sorbitol; DL-alfa-tokoferylacetát, barvivo oxid železa černý.

Doporučené dávkování

1 kapsle denně půl hodiny před jídlem. Balení obsahuje 60 kapslí.

Recenze

Recenze produktu GENERICA Coenzym Q10 60 mg + E vitamin 60 kapslí

Diskuze

Diskuze k produktu GENERICA Coenzym Q10 60 mg + E vitamin 60 kapslí

Přidat nový příspěvek do diskuze