Podrobné informace

Kyselina hyaluronová je základním stavebním kamenem kůže a sliznic a hraje nezbytnou úlohu při hojení ran v jakékoli fázi.V místech poranění aktivuje imunitní systém, usnadňuje obnovu buněk výstelky sliznic a urychluje tak proces hojení. Navíc vytváří optimální podmínky pro regenerační procesy tím, že na sebe váže molekuly vody.

Informace o produktu

Výrobce: AXONIA
Značka: CICATRIDINA
Produktová řada:
Kód výrobku: 93667
Kód EAN: 8032595870166
Držitel rozhodnutí: AXONIA

Kyselina hyaluronová je základním stavebním kamenem kůže a sliznic a hraje nezbytnou úlohu při hojení ran v jakékoli fázi. V místech poranění aktivuje imunitní systém, usnadňuje obnovu buněk výstelky sliznic a urychluje tak proces hojení. Navíc vytváří optimální podmínky pro regenerační procesy tím, že na sebe váže molekuly vody. Víte, že po gynekologických operacích a porodech často dochází k drobným či rozsáhlejším poraněním pochvy a děložního čípku?

CICATRIDINA® URYCHLUJE HOJENÍ
Víte, že nedostatečná vlhkost poševního prostředí, která může být spojená s obdobím přechodu nebo s jinou léčbou, například onkologickou, Vám také může způsobit pocity pálení, svědění a bolestivosti (např. při pohlavním styku)? CICATRIDINA® ZVLHČUJE POŠEVNÍ SLIZNICI A POMÁHÁ NAVRACET JEJÍ ROVNOVÁHU CICATRIDINA® je novým nehormonálním přípravkem vhodným pro normalizaci rovnováhy poševního prostředí po gynekologických operacích, porodech, při menopauze, onkologické léčbě. Navíc zvlhčuje poševní sliznici.

Nejčastější dotazy:
Má Cicatridina® kontraindikace?
Cicatridina® nemá žádné kontraindikace kromě přecitlivělosti na látky obsažené v čípku.
Od kolika let je možné užívat Cicatridinu®?
Po konzultaci s Vaším gynekologem, doporučeno ženám, které již měly pohlavní styk.
Je možné mít pohlavní styk s prezervativem pokud si aplikuji Cicatridinu®? Neporuší se jeho prostupnost pro sperma?
Ano, Cicatridina® se může použít spolu s prezervativem. Cicatridina® byla testována národní laboratoří LNE (Laboratoire National d’Essais) ve Francii a splňuje normy NF S 97 -034, což umožňuje použití prezervativu zároveň s užíváním Cicatridiny® bez vlivu na jeho prostupnost (porositu).
Jak dlouho je možné užívat Cicatridinu®?
Kyselina hyaluronová je základním stavebním kamenem kůže a sliznic. Prodloužené používání by nemělo působit potíže. Je však dobré dodržovat doporučené dávkování.
Mám bolestivý pohlavní styk, můžu použít Cicatridinu®?
Bolesti při pohlavním styku působí většinou poševní léze (např. po operaci, radioterapii, po porodu apod.) anebo nedostatečné promazávání (např. suchost při hormonálních změnách, po menopauze a jiné). V každém případě je Cicatridina® možnou volbou: urychlí proces hojení poševních lézí a přináší komfort díky optimální lubrikaci bez použití hormonů.

Doporučené dávkování:
Po porodu, konizaci, kolposkopii, radioterapii, chirurgii a jiné: 1 čípek denně 10–20 dní dle rozsahu poškození.

Suchost po přechodu, při léčbě LHRH analogy, bolestivý pohlavní styk: 1 čípek denně 20–30 dní, následně 1 čípek obden kontinuálně.

Složení:
Sodná sůl kyseliny hyaluronové, výtažek z aloe vera, esenciální olej z čajovníku australského (Tea tree oil), výtažek z měsíčku lékařského a pupečníku asijského.

Recenze (10)

Recenze produktu Cicatridina poševní čípky 10x2g

Recenze od 10 uživatelů s celkovým hodnocením 88 %.

Přidat recenzi produktu

(12) (5)

100 %

Doporučuji.

(8) (6)

80 %

(10) (6)

100 %

Výborná věc. Doporučeno gynekologem jako podpůrná léčba, vhodné při gynekologických operacích nebo na regeneraci a posílení okolí u děložního čípku.

(9) (7)

100 %

(10) (5)

80 %

doporučuji

  • pomohlo mi to po gynekologickém zákroku-rychlejší léčba a dobrý výsledek
  • -

(7) (10)

60 %

dobré

(8) (7)

80 %

(8) (8)

80 %

doporučuji

  • na doporučení gynekologa jsem užívala po gy. zákroku a hojení bylo bez problému

(11) (6)

100 %

výborný produkt, používám po gyn. stěrech, doporučuji

(13) (7)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Cicatridina poševní čípky 10x2g

Přidat nový příspěvek do diskuze