Podrobné informace

Pro ženy, které tráví mnoho času mimo domov a potřebují se cítit čistě, svěže a chráněné před bakteriální infekcí.

Informace o produktu

Výrobce: MANETTI-ROBERTS
Značka: CHILLY
Kód výrobku: 175423
Kód EAN: 8002410032352
Držitel rozhodnutí: MANETTI-ROBERTS

Díky tymiánu a šalvěji působí intimní ubrousky CHILLY Pocket ANTIBACTERIAL antibakteriálně, což vám dává pocit bezpečí i v situacích, kdy existuje riziko bakteriálního kontaktu. Díky praktickému uzavíratelnému balení si vždy zachovají svěžest a vlhkost, jsou diskrétním společníkem, kterého si v kabelce můžete vzít kamkoliv s sebou ať už jste na cestách, v práci nebo na dovolené.

Složení

  • Tymián - Aromatické a antiseptické vlastnosti tymiánu jsou známé odjakživa. Extrakt je bohatý na esenciální olej a taniny a vždy se hojně používal v kosmetických výrobcích (a nejen tam) pro své nepopiratelné antibakteriální účinky.
  • Šalvěj - Přednosti této rostliny, která byla ve velké úctě už od starověku, jsou založeny na množství a rozmanitosti účinných látek v listech. Odjakživa jsou známy její antiseptické vlastnosti.
  • Triclosan - Je to bakteriostatikum schopné kontrolovat rozvoj bakteriální flóry (zodpovědné i za nepříjemné zápachy), přičemž respektuje stávající bakteriální flóru (Lactobacillus acidophilus).
  • pH5 - Je důležité používat intimní čisticí přípravek, který je mírně kyselý, s pH okolo 5, aby byla respektována normální fyziologie vnějších genitálních sliznic a okolní pokožky.

Recenze (3)

Recenze produktu CHILLY Ubrousky Antibacterial 12 ks

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (3)

100 %

(6) (3)

100 %

Na cesty vynikající

(4) (5)

100 %

Tuto značku mám radši než například Lactacyd, který tímto vůbec nepodceňuji.

  • Nedráždí, voní, osvěžuje, příjemná velikost balení (akorát do kabelky).

Diskuze

Diskuze k produktu CHILLY Ubrousky Antibacterial 12 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze