Úvodní strana Zdraví a léky Zdravotnické prostředky Přípravky na uši

Cerustop ušní olej 10 ml

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 53519
80 %
Přípravek k čištění zevního zvukovodu, rozpouštějící zatvrdlý ušní maz, slouží k ušní hygieně, je určený i pro nositele naslouchadel.

Více informací

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

126 Kč

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Cerustop ušní olej 10 ml

Přípravek k čištění zevního zvukovodu, rozpouštějící zatvrdlý ušní maz (cerumen), sloužící preventivně k všeobecné ušní hygieně, k použití pro pacienta i pro lékaře k výplachu uší a určený i pro nositele naslouchadel.

Důvody proč Cerustop používat

  • CERUSTOP ušní olej slouží pro všeobecnou ušní hygienu. Zatvrdlý ušní maz zhoršuje slyšení a má být pravidelně odstraňován.
  • CERUSTOP ušní olej rozpouští zatvrdlý ušní maz, nečistotu a šupiny z ušních boltců a venkovního zvukovodu.
  • Oleje obsažené v přípravku CERUSTOP ušní olej pronikají do ušního mazu a rozpouštějí ho, a ten je pak lehce odstranitelný.
  • CERUSTOP ušní olej je určen také pro nositele naslouchadel.

Zajímá Vás složení (podle INCI)

Triglyceridy kyseliny kaprilové, tekutý parafín, isopropyl isostearát, mandlový olej, PEG-40- peroleát sorbitanu, BHA/BHT, tokoferylacetát.

Návod k použití

K čištění ušních boltců nakapejte několik kapek CERUSTOP ušního oleje na vatový tampon a několikerým vytřením zbavte boltce ušního mazu a nečistoty. Potom je umyjte vlhkým ručníkem a vysušte. CERUSTOP ušní olej má mít před použitím pokud možno tělesnou teplotu. K čištění zevního zvukovodu nakloňte hlavu lehce na stranu, nakapejte asi polovinu kapátka ušního oleje CERUSTOP do ucha a ušní otvor uzavřete malým kouskem vaty, aby CERUSTOP ušní olej nevytékal z ucha! Pozor, vatu pouze lehce vložte, nikdy nezastrkujte do zvukovodu! Po 10 minutách působení, které je nejlépe strávit vleže, ucho vypláchněte teplou vodou nebo ještě lépe sprškou. Při velmi zatvrdlém mazu se doporučuje proces zopakovat. CERUSTOP ušní olej může použít též lékař k vyplachování uší.

Důležité upozornění

CERUSTOP ušní olej se nesmí používat při zánětu zvukovodu a při perforaci bubínku. Při bolestech ucha nebo silně dráždícím ušním mazu vyhledejte lékařskou pomoc. Po sprchování se doporučuje použít NORMISON ušní kapky k vysušení a k obnovení normální kyselosti pokožky zevního zvukovodu. Doba použitelnosti přípravku CERUSTOP ušní olej je uvedena na zevním obalu. Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Nepoužívejte žádná cizí tělesa (např. vatové tyčinky). CERUSTOP ušní olej nesmíte užívat vnitřně nebo kapat do očí. Lahvičku uzavřete a uchovávejte mimo dosah a dohled dětí!

Velikost balení 10 ml s kapátkem.

Informace o produktu

Výrobce: E & B Pharma spol. s r.o
Značka: CERUSTOP
Kód výrobku: 53519
Kód EAN: 9003751166408
Držitel rozhodnutí: E & B Pharma spol. s r.o

Recenze (2)

Cerustop ušní olej 10 ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

60 %

Diskuze

Cerustop ušní olej 10 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám