Podrobné informace

Bio - šťáva z granátového jablka s výtažkem bílého čaje a koncentrátem z agáve, vyrobeno z 344 g granátového jablka. Vysoký antioxidační účinek.

Informace o produktu

Výrobce: BIOTTA AG
Značka: BIOTTA
Kód výrobku: 173804
Kód EAN: 7618500945375
Držitel rozhodnutí: BIOTTA AG

Účinky
Granátové jablko známé jako "ovoce lásky" nebo "rajské ovoce" obsahuje velký počet jadérek (lat. granatus). Z červené dužiny se vyrábí koncentrát s vysokým obsahem sekundárních rostlinných látek, např. polyfenoly. Má antioxidační ochranu před volnými radikály 20 až 40krát vyšší než červené víno nebo zelený čaj.

Dávkování
Jedna sklenka denně před každým jídlem. Dobře promíchat a podávat chlazené.

Účinné látky
Polyfenoly
Vitamin C
Tanin

Výroba
Tento švýcarský nápoj je vyroben z kvalitních vyzrálých plodů ovoce přímým lisováním. Ovoce je pěstováno na chemicky neošetřované půdě dlouhodobými dodavateli. Není ředěn vodou, nejedná se o zpětně ředěný koncentrát. Není uměle dochucován, dobarvován, doslazován a neobsahuje pomocné a konzervační látky. Šťávy jsou stáčeny pouze do skleněných lahví s nulovou migrací a 100% vzduchotěsnými. Uzávěr lahví je opatřen vlastním značkovým bezpečnostním uzávěrem. Biocertifikováno pro více než 50 zemí světa.

Složení

Extrakt z granátového jablka (27,5%), extrakt z bílého čaje (1,0 g/l), koncentrát z agáve (7%), ovocná směs (hruškové pyré, šťáva z jeřábu - 6%)

Recenze (1)

Recenze produktu BIOTTA Šťáva z granátového jablka BIO 500 ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (4)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu BIOTTA Šťáva z granátového jablka BIO 500 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze