Podrobné informace

Přírodní, velmi silně mineralizovaná uhličitá minerální voda se zvýšeným obsahem fluoridů a lithia z přírodního léčivého zdroje.

Informace o produktu

Výrobce: BOHEMIA HEALING MINERAL WATERS CZ S.R.O.
Značka: BHMW
Kód výrobku: 26821
Kód EAN: 8594730111317
Držitel rozhodnutí: BOHEMIA HEALING MINERAL WATERS CZ S.R.O.

Vhodná při onemocnění dýchacích orgánů, při chorobách žaludku (překyselení, pálení žáhy, tvoření vředů, katar) a vleklých zánětech slinivky břišní, nemocích ledvin a močového měchýře (některé záněty, prevence tvoření kaménků), při onemocnění jater a žlučníku, dně a dnových kaméncích.

O minerálních vodách

Léčivé minerální vody jsou velkým darem přírody - spojením a kombinací různých solí ve vodách obsažených, účinně působí v řadě případů, kdy by se jednotlivé složky jinak neosvědčily. Bílinská kyselka jako minerální voda zcela zvláštních vlastností, se značným obsahem kysličníku uhličitého je svými léčebnými účinky, lahodnou chutí a trvanlivostí vhodná k domácí léčbě pitím. Jako stolní minerální voda při pravidelném pití uspokojí denně potřebu našeho organismu - dodá mu v 1 - 1,5 litru vody 10 - 15gramů minerálních látek, jako jsou např. vápník, fosfor, železo, draslík, sodík či hořčík. Minerální voda Bílinská kyselka pramení v Českém Středohoří u města Bíliny a čerpá se z hloubky 190,8m (zdroj BJ-6). Právě vzhledem k hlubinnému a technicky dokonalému jímání je zcela sterilní, všech zárodků prostou vodou, plněnou do obalů v ryze přírodním stavu, za stálé laboratorní kontroly.

Recenze

Recenze produktu Bílinská kyselka PET 1 l

Diskuze

Diskuze k produktu Bílinská kyselka PET 1 l

Přidat nový příspěvek do diskuze