Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » B » BERCOFF KLEMBER

BERCOFF KLEMBER

Značka BERCOFF KLEMBER je na trhu více než 20 let a jako slovenská představitelka získala několik prestižních ocenění.   V roce 2014 je to ocenění Volba spotřebitele, které získala za produktovou linii prémiových ovocných čajů Super Fruits. Wellness čaje BERCOFF KLEMBER zázvorová řáda získala ocenění v roce 2013 "Hvězdy prodeje" za nejlepší prodávané zázvorové čaje na Slovensku.  

Portfolio značky BERCOFF KLEMBER tvoří zrnková, mletá a instantní káva a více než 100 druhů čajů bylinných, ovocných, s wellness benefity, zelenými čaji a černým čajem. Wellness čaje slovenské značky BERCOFF KLEMBER jsou nejprodávanější čaje na tradičním a také moderním trhu.  

Cílem značky BERCOFF KLEMBER je neustále přinášet nové a kvalitní čajové receptury. V portfoliu značky BERCOFF KLEMBER je již více než dvacet let mletá káva Extra Speciál, která získala několik prestižních ocenění. Co se týče instantní kávy, v nabídce najdete vymrazovanú kávu, ale i co jednou více oblíbenou krémovou kávu Gold Crema a Crema.

BERCOFF KLEMBER

Produktové řady

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám