Podrobné informace

Čistící mycí gel pro mastnou a problematickou pleť.Neobsahuje mýdlo, nedráždí, bohatý na termální vodu Avéne, čistí a zároveň upravuje sekreci kožního mazu.

Informace o produktu

Výrobce: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE
Značka: AVÉNE
Kód výrobku: 4490
Kód EAN: 3282779365529
Držitel rozhodnutí: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE

Velmi šetrně čistí mastnou a problematickou pleť. Odstraňuje nečistoty a přebytky kožního mazu z povrchu pleti, působí protizánětlivě a zklidňuje. Neobsahuje mýdlo, nedráždí.Cleance gel-čistící gel bez mýdla -Velmi jemný gel, bohatý na termální vodu Avéne (49%), respektuje citlivost problematické pokožky. -Klidní podráždění, čistí a zároveň upravuje sekreci kožního mazu.

Návod k použití: Aplikujte 2 x denně na navlhčenou pokožku obličeje, napěňte a konečky prstů proveďte lehkou masáž.Poté obličej řádně opláchněte vodou.

Řada Cleanance Projevy akné se nejčastěji dostavují mezi 12.-14. rokem života. Kolem 20. narozenin můžeme předpokládat spontánní ústup symptomů problematické pleti, přesto asi u 15% pacientů projevy zůstávají nad 25 let. Nadměrná hygiena aknózní pleti neprospívá a ani nezmírňuje projevy akné, ale naopak může zvýšit citlivost pleti, případně ji podráždit a přesušit. Avene kosmetika vyvinula řadu Cleanance, která vytvořila ucelenou řadu produktů na aknózní pleť k dosažení co nejlepších výsledků. Základem Avene Cleanance je pravidelná a šetrná hygiena za pomoci Cleanance gel, doplněna zmatňující a zklidňující péči Cleanance lotion, případně aplikaci lokální péče na pupínky, Cleanance emulsion. Dívky většinou požadují i korekční přípravky pro okamžité "zamaskování" nedokonalostí za použití Cleanance Crayon Correcteur.

Recenze (2)

Recenze produktu AVENE Cleanance gel - Čistící mycí gel bez mýdla 200 ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(8) (9)

100 %

(8) (7)

100 %

Spokojenost.

  • Dobře pění, odmašťuje a pleť se mi po něm opravdu zlepšila.

Diskuze (2)

Diskuze k produktu AVENE Cleanance gel - Čistící mycí gel bez mýdla 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(7) (7) (0) 16/10/2007

Tereza V. - souhlasím s Lenkou

také používám tuto řadu a jsem velmi spokojená

Vstoupit do diskuze

(7) (8) (0) 18/05/2007

Lenka S. - SUPER!!!!

Řadu Cleanance od Avene používám už skoro rok a jsem opravdu moc spokojená. Pleť se mi viditelně zlepšila, jak její struktura a hladkost, tak počet zánětlivých projevů. Nic mi tak nepomohlo jako Avene. Celou řadu Cleanance doplňuju ještě o termální vodu (každý den, ráno a večer, skutečně pleť jakoby prozáří a je skvělá i na pokožku spálenou od slunce), jednou týdně o peeling a hydratační masku.… Více

Vstoupit do diskuze