Obsahuje diklofenak, který působí proti bolesti, zánětu a zmírňuje otoky. Určen k zevnímu použití, nemastí a proniká velice dobře pokožkou.
Skladem zítra V pondělí 4. 12. odešleme, u vás v úterý 5. 12.
Zdravotnický přípravek na doporučení lékaře lze použít k tlumení bolesti a zánětu při revmatismu měkkých tkání, jako jsou záněty šlach a jejich pouzder, tíhových váčků i tkáně v okolí kloubů a při onemocnění kloubů a páteře. Určen pro dospělé a dospívající od 14 let.
Léková forma
Průsvitný jemný homogenní gel charakteristického zápachu
Léčivá látka a její množství
Léčivou látkou je diclofenacum diethylaminum. 1 g gelu obsahuje diclofenacum diethylaminum 11,6 mg, což odpovídá diclofenacum natricum 10 mg.
Jak užívat
Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 14 let.
Aplikujte ALMIRAL GEL 3 až 4krát denně na bolestivou oblast. Jemně vtírejte malé množství přípravku ALMIRAL GEL do pokožky v místě bolesti nebo otoku. Potřebné množství léčivého přípravku se mění a závisí na velikosti bolestivé nebo oteklé plochy. Obvykle dostačuje množství o velikosti třešně až vlašského ořechu. Při vtírání gelu můžete pociťovat lehký chladivý efekt. Po nanesení léčivého přípravku ALMIRAL GEL si umyjte ruce, pokud ošetřovaná místa nejsou právě na rukách.
Na co si dát pozor
U dětí a dospívajících mladších 14 let nejsou dostupné dostatečné údaje o bezpečnosti a účinnosti přípravku
Přečtěte si pozorně příbalovou informaci, která je součástí každého balení.
Balení obsahuje 250 g.
Podobně jako všechny léky, může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého - nežádoucí účinky najdete v příbalovém letáku.
Nežádoucí účinky můžete hlásit přímo na adresu:
Státní ústav pro kontrolu léčiv Šrobárova 48 100 41 Praha 10
Nežádoucí účinky můžete hlásit přímo na web:
Registrovaný léčivý přípravek, pozorně čtěte příbalovou informaci.
Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.
Nejdříve se musíte přihlásit.