Produkt je dlouhodobě nedostupný
Termín distribuce je neznámý
A – DERMA – krém "Bariéra"
Moře či bazén není vždy pro všechny symbolem radosti a pohody. Jakmile je kůže dítěte či dospělého velmi jemná, přecitlivělá nebo náchylná ke kožním problémům (lišej, ekzém), po koupání velmi často dochází k silnému vysušení a podráždění pokožky.
Aby bylo všem těmto nepříjemným reakcím zabráněno, je doporučováno vybudovat mezi kůži a vodou tzv. bariéru. Na povrchu pokožky je vytvořen ochranný neviditelný film. Tím, že kůže nepřijde do kontaktu s vodou, nedojde následně ani k podrážení pokožky a k jejímu reakčnímu vysušení.
Jak u dětí, tak i u dospělých naneste před každým koupáním tenkou vrstvu krému na místa, která je zapotřebí uchránit před kontaktem s vodou. V případě, že je nutná i sluneční ochrana, aplikujte následně opalovací krém. Po koupání krém odstraníte jemným mycím přípravkem neobsahujícím mýdlo.
Balení: 100 ml
Na dotaz vám odpoví jeden z našich specialistů
Mgr. Zdenka Morvai
Mgr. Ondřej Pleskot
Mgr. Pavla Horáková
PharmDr. Kamila Horníčková
Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.
Nejdříve se musíte přihlásit.
Pro zaslání nového hesla je nutné zadat e-mailovou adresu, kterou jste zadali při své registraci. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocí kterého si budete moci zadat nové heslo.