Úvodní strana » Výrobci » S » SUNKINS

SUNKINS

Společnost Sunkins a.s. je český výrobce zaměřující se především na výrobu a vývoj zdravé stravy, která napomáhá redukovat váhu a zlepšovat celkovou kondici. Kromě přípravků k hubnutí se zaměřuje i na doplňky stravy blahodárně působící na lidský organismus. Zkuste si pomocí krabičkové diety obsahující například i produkty Sunkins konečně správně odpovědět na otázku „Jak zhubnout?“.

Hlavním směrem, kterým se společnost Sunkins ubírá, je napomáhání s hubnutím pro osoby s nadváhou. Pro tento účel vyvinula celou řadu přípravků od tablet vyvolávajících močopudný efekt až po výrobky určené ke krabičkové dietě. Krabičková dieta je v současné době velmi populární formou hubnutí. Právě řada Family In vám přinese možnost začít s tímto typem hubnutí také. Jedná se o náhradu plnohodnotného jídla s optimálním složením živin a sníženou kalorickou hodnotou. Vybrat si můžete z mnoha příchutí tohoto dietního jídla. Výrobky řady Family In jsou vhodné i pro diabetiky, osoby alergické na mléko a celiatiky. Hubnutí tak již není věcí drastického odříkání jídla, zhubnout můžete nyní i zdravě za pravidelného přísunu všech potřebných látek.

Dalšími oblíbenými produkty jsou gelové přípravky z řady InGel. Tablety InCardio byly vyvinuty tak, aby blahodárně působily na cholesterol, homocystein a krevní tlak. Také nesmíme zapomenout na tabletky InClever, které jsou vhodné pro děti a dospívající.

U tohoto výrobce momentálně nejsou žádné produkty

Kontaktní informace na výrobce:
Název firmy: SUNKINS
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka