Podrobné informace

Přírodní koncentrovaná jablečná šťáva bez přídavku cukru pro přípravu 5 litrů jablečného moštu.

Informace o produktu

Výrobce: ZEMCHEBA S.R.O.
Značka: SANDI
Kód výrobku: 75461
Kód EAN: 8594063170104
Držitel rozhodnutí: ZEMCHEBA S.R.O.

Stručná charakteristika:
Přírodní koncentrovaná jablečná šťáva bez přídavku cukru pro přípravu 5 litrů jablečného moštu. Bez chemické konzervace, umělých aromat a barviv.

Působení/užití:
Sandi koncentrované šťávy slouží zejména k přípravě ovocných šťáv pro domácí použití. Najdou své uplatnění i v kuchyni při přípravě dezertů a studených i horkých ovocných nápojů.

Dávkování:
Doporučujeme ředit Sandi s vodou v poměru 1+6 (1 díl Sandi + 6 dílů vody), tímto způsobem lze získat z jedné láhve Sandi 5 litrů ovocné šťávy.

Prevence:
Jablečná šťáva působí povzbudivě na nervovou soustavu, díky množství minerálů a jiných zdraví prospěšných látek celkově posiluje organismus a zbavuje jej škodlivých látek. Jablka neobsahují sice velké množství vitamínu C, jsou však bohaté na hořčík, železo a křemík a mají velmi vysoký obsah draslíku. Harmonizují činnost trávicí soustavy, díky čistící schopnosti se používají například při zácpě. Jablečná šťáva má protizánětlivé, mikrobiální a krvetvorné účinky, používá se také ke zvlhčování pleti, posiluje a regeneruje pokožku tváře, prsou a šíje.

Fakta-rady:
Sandi koncentrované šťávy pochází z ekologicky čisté oblasti jižních Čech, kde se rovněž pěstuje většina zpracovaného ovoce. Vyrábí se z čerstvě lisovaných ovocných šťáv odpařením části vody, kterou přirozeně obsahují. Jedná se o speciální proces odpařování při nízkých teplotách, díky němuž si šťáva zachovává svůj přírodní charakter. Sandi koncentrované šťávy jsou obohaceny vitamínem C. Neobsahují chemické konzervační látky, umělá aromata ani umělá barviva. Minimální trvanlivost je 12 měsíců od data výroby.

Složení:
koncentrovaná jablečná šťáva (100%), přírodní jablečné aroma, antioxidant kys. askorbová. BEZ PŘÍDAVKU CUKRU.

100g výrobku průměrně obsahuje:
Energetická hodnota 979,5 kJ/230,5 kcal
Bílkoviny 0,27 g
Sacharidy 57 g
Tuky 0,16 g

Recenze

Recenze produktu Sandi koncentrovaná šťáva Jablko 720 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Sandi koncentrovaná šťáva Jablko 720 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze