Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

nutri mixéry

Sagen plv. 10 g

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Sagen plv. 10 g
Jednorázová desinfekce vody.Sagen se používá v koncentraci asi 1:100 000 k dezinfekci individuálních zdrojů pitné vody, jejíž SLOŽENÍ JINAK VYHOVUJE...Více informací
Kód výrobku: 51078
Běžná cena: 29 Kč (ušetříte: 9 Kč = 31 %)
Cena s DPH: 20 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Sagen plv. 10 g

Desinfekční prostředek k jednorázovému zabezpečení individuálních zdrojů pitné vody, jejíž složení jinak vyhovuje požadavkům na pitnou vodu, proti náhodnému mikrobiálnímu znečištění.

Přípravek není určen na průběžnou dezifekci zdrojů pitné vody.
Četnost jeho aplikace by měla být max. 2x do roka.
Připravenou vodu nepoužívat na přípravu kojenecké stravy.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Sagen se používá v koncentraci asi 1:100 000 k dezinfekci individuálních zdrojů pitné vody, jejíž SLOŽENÍ JINAK VYHOVUJE POŽADAVKŮM NA PITNOU VODU. Na 1m3 pitné vody se dávkuje 10g Sagenu tak, že se nejprve rozpustí v nekovové nádobě s menším množstvím vody a mléčně zakalený roztok se vlévá do studny. Aby současně byla provedena dezinfekce potrubí čerpacího zařízení, doporučuje se 5-6 hodin po provedené dezinfekci odčerpat několik konví vody nebo máte-li přívod vody do domácnosti, otevřít všechny kohoutky a nechat vodu odtéct.

Množství Sagenu potřebné k dezinfekci jednotlivých studní se vypočítá tak, že poloměr studny v metrech se násobí stejným číslem a výsledek číslem 3,14. Získané číslo se pak násobí výškou vodního sloupce v metrech ve studni. Výsledek určuje počet m3 vody ve studni. MINIMÁLNÍ EXPOZIČNÍ DOBA JE 48 HODIN. Po tuto dobu NELZE VODU POUŽÍVAT. Optimální doba EXPOZICE JE 72 HODIN.

Pozn: přípravek není určen na průběžnou dezinfekci, četnost jeho aplikace by měla být MAX. 2x DO ROKA. Voda ošetřená tímto přípravkem se nesmí používat na přípravu kojenecké stravy. Používat pouze dle přiloženého návodu.

Skladování: Sagen je nutno chránit před světlem a teplem. Skladujte v čistých, suchých a chladných skladištích, prostých chemických výparů do teploty 25°C, v původních, dobře uzavřených obalech.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz