Úvodní strana Zdraví a léky Zdravotnické prostředky Pokožka, vlasy Dezinfekce, krytí a hojení ran

Revamil Wound hydrofilní gel s medem 18g

Kód výrobku: 153770
Revamil gel je 100% čistý lékařský med, který je určen pro ošetřování chronických a infikovaných ran. Rychlé zhojení rány je dosaženo kombinací vlhkého prostředí rány, antibakteriálních vlastností a protizánětlivých účinků gelu.

Více informací

Skladem

V úterý 3. 11. odešleme, u vás ve středu 4. 11.

V úterý 3. 11. odešleme, u vás ve středu 4. 11.

325 Kč

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Revamil Wound hydrofilní gel s medem 18g

Revamil® Gel je vhodný pro drobná zranění, odřeniny, bércové vředy, diabetické ulcerace, proleženiny, popáleniny, zbytkové infekce při závěrečných fázích hojení. Mimo to podporuje regeneraci tkání, uklidňuje poranění.

Revamil® Gel má silné protizánětlivé účinky. Svojí přítomností v ráně vyhlazuje reaktivní volné kyslíkové radikály, čím se chronická rána velmi rychle zklidňuje a díky produkci cytokinů aktivuje mikrofágy, které vedou chronickou ránu z nehybné fáze opět do procesu hojení. Při použití Revamil® gelu nebyly prokázány žádné alergické reakce. Byla provedena analýza na toxicitu, přecitlivělost a podráždění. Z analýzy vyplynulo, že Revamil® gel je plně snášen. Díky svým unikátním vlastnostem a kontrolovanému způsobu výroby je Revamil® gel vhodný pro nejrůznější typy ran.

Použití
Gel vymáčknete z tuby na postižené místo a překryjte sterilním gázovým čtvercem nebo gel vymáčknete z tuby na sterilní gázový čtverec, a tím překryjeme postižené místo. Nechte na ráně 2 dny, potom odstraňte, udělejte hygienu rány a přiložte nový gel. Jedna aplikace na ránu za dva dny, enzymová aktivita Revamilu je 50 hodin.

Med
První zmínky o léčbě medem pocházejí ze starodávného Egypta z r. 1650 př. n. I. (papyrus Edwina Smithe), kdy byl med používán k ošetřování ran. Již v té době byly známy jeho antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti a používal se jako desinfekce při kožních ulceracích, infekčních ranách. Jako léčebný prostředek se medové přípravky používaly i ve starém Řecku a Římě a jejich používání přetrvávalo až do období renesance.V roce 1963 byl objeven glukooxidační systém jako důležitý faktor v boji proti infekci v ráně.

Díky nejmodernějším metodám výzkumu máme stále větší přehled o faktorech, které hrají podstatnou roli při hojivém působení medu v ráně. Ve spolupráci s universitou města Wageningen (Holandsko) byl vytvořen čistý sterilní med Revamil®, který je optimalizovaný pro lékařské použití při hojení ran, jako součást moderní vlhké terapie. Revamil® má reprodukovatelně velké množství vlastností, které jsou funkční pro ošetřování rány. Med pro použití v přípravcích Revamil® je vyráběn speciální metodou v přísné kontrolovaných podmínkách. Gel se dokonale vstřebává do rány a dostává se tak i k povrchům v hlubších vrstvách rány.

Informace o produktu

Výrobce: Bfactory
Značka: REVAMIL
Kód výrobku: 153770
Kód EAN: 8717438010007
Držitel rozhodnutí: Bfactory

Recenze

Revamil Wound hydrofilní gel s medem 18g

Diskuze

Revamil Wound hydrofilní gel s medem 18g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka