Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Nutrilon 3 HA 400g

100
2
starstarstarstarstar  100 %
Prodej výrobku
skončíl
Nutrilon 3 HA 400g
Je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely vhodná pro výživu dětí od 11. měsíce, pokud nemohou být kojeni. Více informací
Kód výrobku: 91951
Běžná cena: 289 Kč (ušetříte: 27 Kč = 9 %)
Cena s DPH: 262 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Alternativní produkt

Popis výrobku a recenze

Nutrilon 3 HA 800 g

akceNutrilon 3 HA 800 g
Kód výrobku 260560
Běžná cena 536 Kč (ušetříte: 97 Kč = 9 %)
Cena s DPH: 439 Kč
Původní cena: 536 Kč
Ušetříte: 18 %
Dostupnost:
do 7 dnů
Přidat do oblíbených
ks

Podrobný popis výrobku Nutrilon 3 HA 400g

Sníží riziko vzniku alergií, vyskytují-li se v rodině.

Nutrilon 3 HA Je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely vhodná pro výživu dětí od 11. měsíce, pokud nemohou být kojeni. Určeno k dietnímu postupu při snižování rizika vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka a alergických onemocnění (např. atopický ekzém). Nutrilon 3 HA je správnou volbou pro Vaše dítě, pokud mu hrozí riziko vzniku alergie a nemůže být kojeno. Zvýšené riziko alergie se týká dětí, v jejichž rodině se alergie již vyskytuje, zejména pokud jí trpí sourozenci, jeden z rodičů nebo oba rodiče. Právě nyní, kdy se Vaše dítě vyvíjí, je jeho imunitní systém zatěžován novými podněty ze stravy a z okolního prostředí. Jeho imunitní system ale ještě není plně vyvinut, proto existuje riziko, že na některý z podnětů zareaguje přehnaně, a tím se rozvine alergie. Je tedy důležité i nadále podporovat rozvoj imunitního systému Vašeho dítěte a pomoci mu tak snížit riziko alergie. Nutrilon 3 HA obsahuje IMMUNOFORTIS®, patentovanou směs speciálních živin podobných těm v mateřském mléce.

IMMUNOFORTIS® prokazatelně pomáhá Vašemu dítěti budovat obranyschopnost po vzoru mateřského mléka. Zařazením běžné (ne hypoalergenní) mléčné výživy před touto snižujete její účinnost. Přípravek snižuje riziko výskytu alergie díky obsahu hydrolyzované bílkoviny, ale neměl by být používán při léčbě alergie na bílkovinu kravského mléka. Na vzniku alergie se podílí více rizikových faktorů (např. výživa, genetické predispozice, ovzduší, okolní prostředí, …), úprava pouze jednoho z těchto faktorů nemusí mít vždy příznivý účinek. Chuť mléka je v porovnání s běžnou výživou mírně nahořklá, což je způsobeno obsahem hydrolyzované bílkoviny.

Dávkování

Věk kojenceMnožství výživy na denMnožství nemléčných příkrmů na den Velikost 1 dávkyPříprava 1 dávky. Počet odměrek + voda
> 10 měsíců500 ml3 - 4 166 ml5 + 150 ml
    200 ml6 + 180 ml
    233 ml7 + 210 ml
    266 ml8 + 240 ml

Návod k přípravě

 • Umyjte si důkladně ruce a vysterilizujte všechno používané nádobí.

 • Převařte čerstvou pitnou vodu určenou pro kojence a nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C.

 • Odpovídající množství vody vlijte do vysterilizované láhve nebo hrnečku. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu.

 • Přidejte odpovídající množství prášku do vody pomocí přiložené odměrky. Vždy používejte dodanou odměrku. Prášek v odměrce nestlačujte. Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky.

 • Uzavřete láhev a důkladně ji protřepte (nejméně 10 vteřin), než se všechen prášek rozpustí. Sejměte víčko a nahraďte jej sterilní savičkou. Pokud používáte hrneček, dobře v něm směs rozmíchejte.

 • Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a připravenou dávku ihned podávejte.

Složení
Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, rostlinné oleje, vláknina (galaktooligosacharidy /z mléka/, polyfruktóza), rýžové vločky, škrob (z brambor), uhličitan vápenatý, kyselina L-askorbová, dicitronan trihořečnatý, sojový lecitin, taurin, cholin chlorid, L-askorban sodný, síran železnatý, síran zinečnatý, cytidin 5‘-monofosfát, adenosin 5‘-monofosfát, sodná sůl uridin 5‘-monofosfátu, sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, DL-?-tokoferyl acetát, nikotinamid, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, kyselina listová, síran měďnatý, D-pantothenát vápenatý, DL-?-tokoferol, retinyl palmitát, cholekalciferol, ß-karoten, D-biotin, kyanokobalamin, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, síran manganatý, thiamin mononitrát, jodid draselný, fytomenadion, seleničitan sodný. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Důležité informace
Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Výrobek musí být používán na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Nutrilon 3 HA je určen pro výživu dětí od 11. měsíce věku. Má být pouze součástí smíšené stravy dítěte a nemá být používán jako náhrada mateřského mléka během prvních čtyř měsíců života. Není vhodný jako jediný zdroj výživy. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Jakékoliv pochyby a dotazy konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Uschování a důležité rady

 • Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin.

 • Vždy zlikvidujte nespotřebovanou stravu.

 • Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, abyste předešli opaření dítěte v důsledku nerovnoměrného ohřátí.

 • Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.

 • Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním.

 • Po každém použití plechovku vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte ji na suchém a chladném místě (ne v ledničce).

 • Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku.

 • Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz