Novinka
Makadamové ořechy s máslově jemnou chutí a bez zbytečných úprav, vhodné i pro vegany.
Jemná, máslová chuť a křehká textura z nich dělají královskou delikatesu, která se rozplývá na jazyku. Díky označení single origin má produkt jasně dohledatelný původ a nabízí autentický chuťový profil typický pro danou oblast – jemně nasládlý, plný a mimořádně delikátní. Ořechy jsou šetrně zpracované bez zbytečných úprav, bez přidané soli či konzervantů, takže si můžete vychutnat jejich čistou přírodní chuť.
Jsou ideální jako zdravý snack, doplněk do salátů, müsli, dezertů nebo jako luxusní ingredience do domácího pečení.
Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C v uzavřeném obalu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
Balení obsahuje 200 g.
Na dotaz vám odpoví jeden z našich specialistů
Mgr. Zdenka Morvai
Mgr. Ondřej Pleskot
Mgr. Pavla Horáková
PharmDr. Kamila Horníčková
Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.
Nejdříve se musíte přihlásit.
Pro zaslání nového hesla je nutné zadat e-mailovou adresu, kterou jste zadali při své registraci. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocí kterého si budete moci zadat nové heslo.