Produkt je dlouhodobě nedostupný
Termín distribuce je neznámý
Ultra tenká vložka s jemným povrchem a vysokou absorpcí pro diskrétní ochranu. Díky novému systému Flexfit se vložka přizpůsobí křivkám ženského těla a skvěle chrání. Jednotlivě balená.
Jádro vložky tvoří Efticapt, který umožňuje vysokou absorpcí a společně s nepropustnou vrstvou naspodu vložky zabrání prosáknutí. Nový, speciální povrch, který je jemný jako látka. Odvádí tekutinu z povrchu speciálními dírkami rovnou do jádra vložky a ta se už nevrátí zpět, tudíž je zajištěn stále suchý povrch. Libresse vložky existují v různých velikostech a tloušťkách.
Povrch vložek Libresse je 100% přírodní, takže nemůže vyvolat žádnou nepříjemnou reakcí kůže. Na dotyk je velíce příjemný a jemný jako látka. Vložka je vyrobena ze třech hlavních složek - jedna, která speciálními dírkami odvádí rychle tekutinu pryč z povrchu a druhá složka, která tekutinu zachycuje a zabraňuje jejímu návratu, takže povrch vložky je stále suchý.
Na dotaz vám odpoví jeden z našich specialistů
Mgr. Zdenka Morvai
Mgr. Ondřej Pleskot
Mgr. Pavla Horáková
PharmDr. Kamila Horníčková
Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.
Nejdříve se musíte přihlásit.
Pro zaslání nového hesla je nutné zadat e-mailovou adresu, kterou jste zadali při své registraci. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocí kterého si budete moci zadat nové heslo.