Podrobné informace

ISIS Ruboril krém k Ošetřování červenající kůže - korekce červenání. Doplňující ošetření při léčbě nebo následná dermatologická péče o kůži s kuperózou a rosaceou.

Informace o produktu

Výrobce: ISIS PHARMA
Značka: ISIS
Kód výrobku: 1418
Kód EAN: 3031500311546
Držitel rozhodnutí: ISIS PHARMA

VLASTNOSTI A ÚČINKY
Ruboril je hydratační krém s minerálním ochranným slunečním faktorem (SPF 4) určený pro citlivou a červenající kůži. Optimální účinnost krému je dána unikátním složením. Přípravek obsahuje jedinečnou kombinaci mimořádně účinných přírodních látek. Bezprostředně po jeho nanesení dochází k útlumu překrvení pokožky a ústupu pocitu pálení kůže Tohoto účinku je dosaženo díky obsahu dvou látek rostlinného původu enoxolonu - výtažek z lékořice a alpha bisabololu - výtažek z heřmánku. Obě tyto látky mají rovněž protizánětlivé, zjemňující a zklidňující účinky. Ruboril obsahuje další tři účinné látky rostlinného původu - esculin, extrakt z indického kaštanu a extrakty rostliny ficaria a mimosa tenuiflora, které působí na úrovni krevních vlásečnic. Aktivují mikrooběh a mají vasokonstrikční účinek (odstraňují překrvení). Omezují rozšíření cévek a vznik červených skvrn. Ruboril krém obsahuje také minerální ochranný sluneční filtr (SPF 4), který chrání citlivou červenající kůži před slunečním zánířením UVA, UVB a IR. Výlučně minerální sluneční clona (oxid titaničitý) je hypoalergenní a sluneční záření odráží, lomí a pohlcuje. Zajišťuje přípravku dokonalou snášenliviost.

POUŽITÍ
Ošetřování červenající kůže - korekce červenání. Doplňující ošetření při léčbě nebo následná dermatologická péče o kůži s kuperózou a rosaceou.

NÁVOD
Aplikovat 2-3 krát denně po dobu nejméně tří měsíců. Po úplném vstřebání krému je možné nanést obvyklý denní krém nebo make-up.

DOPORUČENÍ
Vzhledem k tomu, že sluneční záření se podílí na zhoršení rosaceiformních onemocnění, je třeba používat v případě intenzívní nebo prodloužené sluneční expozice ochranný sluneční přípravek s vyšším SPF faktorem (SPF 20 a více), nejlépe s obsahem výlučně minerální clony: Photoderm Mineral SPF 20 krém nebo mléko.

BALENÍ
Tuba o obsahu 30ml

Recenze (4)

Recenze produktu ISIS Ruboril krém 30 ml

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 70 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (1)

60 %

žilky po 3 měswíčním užívání určitě nezmizí., bělící krém na pokožku:-(

  • žilky po 3 měswíčním užívání určitě nezmizí.

(1) (1)

60 %

Žilky jsou méně znatelné, ale čekala jsem víc (používám téměř rok)

(0) (1)

80 %

Opravdu funguje, používám jej již několik let.

(1) (1)

80 %

produkt určený ideálně na léčení rosacey

  • na rosaceu výborný

Diskuze

Diskuze k produktu ISIS Ruboril krém 30 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze