Podrobné informace

Variabilní jídelníček pro hubnutí a udržení váhy. Pokračování edice Hubneme s rozumem opět přináší recepty na nízkoenergetická jídla s propočtenou energetickou hodnotu a optimálním poměrem živin. Tentokrát v netradiční, interaktivní podobě.

Informace o produktu

Výrobce: STOB CZ S.R.O.
Kód výrobku: 204722
Kód EAN: 9788087049310
Držitel rozhodnutí: STOB CZ S.R.O.

Iva Málková, Jaroslava Štochlová
Smart Press, s.r.o., 2010
ISBN 978-80-87049-31-0

Kniha je rozdělena na tři části, které je možné díky rozstřižení a kroužkové vazbě samostatně otáčet. Vrchní třetina knihy je věnována snídaním, svačinám a moučníkům, prostřední obědům a spodní večeřím. Listováním a otáčením si tak každý může vytvořit vlastní jídelníček na celý den – kniha obsahuje tolik receptů, aby se kombinace snídaně, oběda a večeře nemusela ani jednou zopakovat během příštích 240 let. Přidáte-li navíc jednu svačinu denně, vytvoříte 2,5 milionu různých kombinací jídelníčku na celý den.

Čtenář nemusí nic počítat, pouze si sám vybere to, co mu chutná. Kniha obsahuje chutné a nutričně vhodné recepty nejen pro ty, kdo chtějí zhubnout, ale i pro ty, kdo si své váhové úbytky chtějí udržet (i tím je kniha na českém trhu výjimečná).

Velká výhoda je, že není nutné vařit zvlášť pro sebe a pro rodinu. Pro nehubnoucí členy rodiny jídlo jednoduše upravíte podle tipu u receptu.
Vlastní receptové části předchází teoretický úvod, v němž čtenář najde instrukce pro práci s knihou, a zásadní informace pro přípravu každodenního jídelníčku, který je v souladu s výživovými doporučeními pro hubnutí i udržení váhy.
Všechny recepty obědů a večeří jsou doplněny fotografií.

Recenze (13)

Recenze produktu Hubneme s rozumem tvořivě

Recenze od 13 uživatelů s celkovým hodnocením 91 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (1)

100 %

(3) (1)

100 %

krásná kuchařka, takovou jsem hledala, vše přehledné s obrázkama, jestli se dá dle kuchařky hubnout jsem ještě neměla čas zjistit

(3) (2)

80 %

(3) (2)

60 %

(3) (3)

80 %

nemá to chybu

  • je to to, co jsem hledal

(3) (2)

100 %

Špica!

  • Špica!

(3) (3)

100 %

Hubneme s rozumem je opravdu skvělá kniha má víc než 200receptůmnoho variací hlavních denních jídel rozmanitost je to poprvé co jsem nadšena a mužu pracovat s touto knihou a mít vísledky mužu jen všem doporučit já jsem spokojena a pomáhá mi na mé životní cestě hubnutí

  • jednoduchost

(2) (1)

80 %

Výborná knížka, všechny suroviny na recepty jsou běžně dostupné.

(2) (3)

100 %

Chtěla jsem vědět, jak kalorická jsou běžná jídla. Čím lze nesprávné suroviny popř. nahradit.S kuchařkou se pracuje dobře, je přehledná, vše je podrobně vysvětleno.Již jsem tuto knihu doporučila svým známým.

  • přehlednévypsané kalorické hodnotyvšeobecný přehled na začátku

(3) (2)

100 %

velmi dobry prehledny

Diskuze

Diskuze k produktu Hubneme s rozumem tvořivě

Přidat nový příspěvek do diskuze