Dřevěná konturovací tužka na oči pro pohotové líčení linek nebo pro stínování očních víček.
Produkt je dlouhodobě nedostupný
Termín distribuce je neznámý
Dřevěná tužka na oči Gabriella Salvete Eyeliner Contour je jemná konturovací tužka na oči, která je vhodná pro pohotové líčení černé či barevné linky a pro svou ideální měkkost se používá i pro stínování očních víček. Snadno se aplikuje a odolné složení zajišťuje bezchybný vzhled během celého dne. Má všestranné využití co se líčení týče. Je odolná po celý den a nerozmazává se. Praktické dřevěné provedení umožňuje dlouhodobou funkčnost díky možnosti ořezávání.
Hydrogenated Coco-Glycerides, Olus Oil, Hydrogenated Castor Oil, Paraffin, Copernicia Cerifera Cera, Candelilla Cera, Methylparaben, Propylparaben, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Citric Acid, CI 77499
Krátkými či dlouhými tahy namalujte linku, kterou poté můžete štětcem či houbičkou rozetřít do stínového líčení.
Balení obsahuje 0, 28 g.
Na dotaz vám odpoví jeden z našich specialistů
Mgr. Zdenka Morvai
Mgr. Ondřej Pleskot
Mgr. Pavla Horáková
PharmDr. Kamila Horníčková
Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.
Nejdříve se musíte přihlásit.
Pro zaslání nového hesla je nutné zadat e-mailovou adresu, kterou jste zadali při své registraci. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocí kterého si budete moci zadat nové heslo.