Podrobné informace

Evelle® krém svým jedinečným složením optimalizuje zdravotní stav a krásu pleti a podporuje biologické procesy omlazující pleťové buňky. Evelle® krém byl společně s pilulkou krásy evelle® vyvinut v rámci evelle® anti-aging programu pro optimální podporu hebkosti, pevnosti a elasticity pleti a její přirozenou výživu

Informace o produktu

Výrobce: PHARMA NORD
Značka: EVELLE
Kód výrobku: 64760
Kód EAN: 5709976999961
Držitel rozhodnutí: PHARMA NORD

Evelle® krém svým jedinečným složením optimalizuje zdravotní stav a krásu pleti a podporuje biologické procesy omlazující pleťové buňky.

Díky svému složení udržuje pleť hebkou, pevnou a elastickou.

Obsahuje biologicky aktivní přírodní složky Pycnogenol®, extrakt z Aceroly, avokádový olej, jojobový olej a olej z makadamie. Unikátní pleťový antioxidant Pycnogenol® je výtažek z kůry francouzské přímořské borovice Pinus pinaster. Chrání pleť před účinky škodlivých volných radikálů, které jsou jednou z hlavních příčin jejího předčasného stárnutí. Pycnogenol® podporuje regeneraci a tvorbu kolagenu a elastinu - dvou pleťových bílkovin důležitých pro pevnost a pružnost pleti, a tak přispívá ke komplexnímu regeneračnímu procesu pleti.

Avokádový olej (s vitamíny A, D a E) a extrakt z Aceroly (obsahující vitamín C) prospěšné účinky Pycnogenolu® ještě prohlubují a zlepšují celkový stav pleti. Jojobový olej a olej z makadamie pomáhají udržovat pokožku hebkou a vláčnou.

Použití: bioaktivní regenerátor pleti evelle® krém používejte jako denní a noční hydratační prostředek. Je možné jej používat i jako podklad pod make-up. Nanášejte malými krouživými pohyby nejprve na krku a pomalu postupujte k obličeji. Zvlášť pečlivě je třeba přípravek nanášet kolem očí.

Evelle® krém byl společně s pilulkou krásy evelle® vyvinut v rámci evelle® anti-aging programu pro optimální podporu hebkosti, pevnosti a elasticity pleti a její přirozenou výživu.

Recenze

Recenze produktu Evelle krém 40 ml bioaktivní regenerátor pleti

Diskuze

Diskuze k produktu Evelle krém 40 ml bioaktivní regenerátor pleti

Přidat nový příspěvek do diskuze