Podrobné informace

Tento krémový gel na opalování s lehkou konzistencí chrání před slunečními alergiemi a poškozením pokožky v důsledku slunečního záření.

Informace o produktu

Výrobce: Beiersdorf s.r.o.
Značka: EUCERIN
Kód výrobku: 166182
Kód EAN: 4005800066382
Držitel rozhodnutí: Beiersdorf s.r.o.

V posledních letech významně roste výskyt slunečních alergií. Laboratoře Eucerin ve spolupráci s předními dermatology proto vyvinuly přípravky na opalování, které nejen chrání pokožku před spálením a předčasným stárnutím, ale zajišťují také dokonalou ochranu pokožky před vznikem alergických reakcí na sluneční záření.

  • Chrání pokožku před vznikem slunečních alergií.
  • Vysoce účinná kombinace UVA/UVB filtrů omezuje riziko spálení i následného poškození pokožky působením slunečního záření.
  • Bez barviv, parfemace a emulgátorů - minimalizuje riziko podráždění a vzniku alergií.
  • Voděodolný.
  • Splňuje normy EU na UV ochranu.

Složení s obsahem vysoce účinných UVA/UVB filtrů a rostlinného antioxidantu alpha-glucosyl-rutinu (AGR) aktivně chrání kožní buňky před působením volných radikálů, které jsou hlavními spouštěči slunečních alergií. V kombinaci s vitamínem E aktivuje přirozené ochranné mechanismy v pokožce. Umožňuje tak pobyt na slunci i osobám, které trpí sluneční alergií.

Použití: Aplikujte na pokožku v dostatečném množství před sluněním. Nechte důkladně vstřebat – může zanechat žluté skvrny na oblečení. Aplikaci během dne pravidelně opakujte, zejména v případě zvýšeného pocení a rizika setření. Doba působení se opakovanou aplikací neprodlužuje. Vyvarujte se nadměrného působení přímého poledního slunce. Chraňte se před slunečním zářením pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Po slunění použijte Eucerin Regenerační gel po opalování proti sluneční alergii. Klinické studie potvrzují vysokou účinnost a vynikající kožní snášenlivost u citlivé pokožky a pokožky alergické na sluneční záření. Dermatologicky a klinicky testováno a schváleno.

Recenze (5)

Recenze produktu EUCERIN SUN Ochranný krémový gel SPF 25 na opalování proti sluneční alergii 150 ml

Recenze od 5 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (1)

100 %

(3) (2)

100 %

Trpím na sluneční alergii u moře a alergie se u moře při mazání neprojevila, kůže ani nezčervenala.

(2) (2)

100 %

Tento opalovací krém je jediný, který mi zatím pomohl od sluneční alergie. Doporučuji.

(2) (2)

100 %

(2) (1)

100 %

je naprsoto fantastický! i přes vysoký SPF se dobře roztírá, ale hlavně - skutečně funguje proti solární alergii!!!

Diskuze (1)

Diskuze k produktu EUCERIN SUN Ochranný krémový gel SPF 25 na opalování proti sluneční alergii 150 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(1) (1) (0) 20/05/2009

Mirka (. - vyhozené peníze

Po vyzkoušení tohoto výrobku, ho opravdu NEMOHU doporučit. Po krátké době od nanesení se začne z pokožky drolit. Na slunešní alergii mi nepomohl, také asi jak by mohl, když se ze mne vše oloupalo. Výrobek mne velmi zklamal.

Vstoupit do diskuze