Úvodní strana Zdraví a léky Zdravotnické prostředky Přípravky na oči Oční kapky

COOPER VISION Comfort Drops oční kapky 20 ml

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 457708

Zvlhčující oční kapky navržené pro zvýšení pohodlí očí při každodenních aktivitách, jako je práce na počítači, čtení, sledování televize nebo noční řízení.

Více informací

Skladem více než 5 kusů

Zítra odešleme, u vás v pondělí 30. 11.

Zítra odešleme, u vás v pondělí 30. 11.

Běžná cena: 139 Kč
109 Kč
Ušetříte: 22 % (30 Kč)
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

COOPER VISION Comfort Drops oční kapky 20 ml

Jsou určeny pro každodenní použití. Byly vytvořeny pro zajištění hydratace očí a osvěžení. Lidé, kteří tráví mnoho hodin denně před obrazovkami elektronických zařízení a za volantem automobilu, je jistě ocení.

Výhody produktu

  • Kompatibilita s kontaktními čočkami - kapky Comfort Drops lze používat spolu se všemi druh měkkých kontaktních čoček. Lze je také použít pro zvlhčení očí v průběhu dne, kdy má zákazník čočky v očích.
  • Čisticí vlastnosti - oči jsou vystaveny různým druhům nečistot, které je mohou dráždit a způsobit nepohodlí. Pravidelné používání kapek vám umožní očistit oko a obnovit pohodlí zraku.
  • Vzorec přirozeného pH slz - Comfort Drops kapky jsou založeny na technologii přirozeného pH slz. Výsledkem je, že jsou velmi jemné a dokonale se hodí i při běžném používání.
  • Hydratace a zklidnění - oči jsou orgánem citlivým na vysoušení. Díky kapkám Comfort Drops může uživatel zapomenout na nepohodlí spojené se suchýma očima, rychle je zvlhčuje a zklidňuje a chrání před vysycháním.
  • Účinný v boji proti suchým očím - existuje mnoho faktorů, které dráždí oči a způsobují pocit sucha. Kapky vám umožní osvěžit oči, což je zvláště důležité, pokud používáte digitální zařízení několik hodin.
  • Delší trvanlivost - kapky, které lze použít s kontaktními čočkami, ají obvykle trvanlivost 1 měsíc. Comfort Drops lze používat po dobu až 3 měsíců od otevření.

Důležitá upozornění

Po otevření mohou být kapky používány 3 měsíce. Uchovávejte v chladu. 

Balení obsahuje 20 ml kapek.

Informace o produktu

Výrobce: COOPER VISION
Značka: COOPER VISION
Kód výrobku: 457708
Kód EAN: 5054094861141
Držitel rozhodnutí: COOPER VISION

Recenze

COOPER VISION Comfort Drops oční kapky 20 ml

Diskuze

COOPER VISION Comfort Drops oční kapky 20 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka