Podrobné informace

Denní hydratační krém určený pro suchou až velmi suchou dehydratovanou citlivou pleť. Jeho výsledkem je okamžitá a intenzivní hydratace pleti s dlouhotrvajícím účinkem.

Informace o produktu

Výrobce: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE
Značka: AVÉNE
Kód výrobku: 173923
Kód EAN: 3282779206297
Držitel rozhodnutí: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE

Použití
Denní hydratační krém určený pro suchou až velmi suchou dehydratovanou citlivou pleť. Dermatologické laboratoře Avene se ve svém výzkumu zaměřily na model dokonalé hydratace oka a vyvinuly nový přelomový koncept, který zajišťuje zvýšenou hydrataci díky jedinečným zklidňujícím a protizánětlivým účinkům termální vody Avene, synergickému působení dvou optimimetických složek, jehož výsledkem je okamžitá a intenzivní hydratace pleti s dlouhotrvajícím účinkem.

Dále výživný hydratační krém Hydrante Optimale UV obsahuje systém UV filtrů chránících pleť před agresivními vlivy slunečního záření, Pretocopheryl -antioxidant, který povzbuzuje a posiluje přirozený obranný systém pleti. Hydrance Optimale UV Riche je hydratační krém, který díky svému osvěžujícímu složení zanechává pleť hebkou a vláčnou. Vyvážené složení pro snížení možnosti vzniku alergií.

Aplikace
Nanášejte ráno na obličej a krk. Zajišťuje dokonalý podklad pro make-up.

Recenze

Recenze produktu AVENE Hydrance optimale riche SPF 20 - Hydratační krém pro suchou citlivou pleť s ochranným faktorem 40 ml

Diskuze

Diskuze k produktu AVENE Hydrance optimale riche SPF 20 - Hydratační krém pro suchou citlivou pleť s ochranným faktorem 40 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze