Sprchový a koupelový gel s vůní kokosu v plastové kouli s vánočním přívěskem je originální dárek i elegantní zimní doplněk koupelny.
Produkt je dočasně nedostupný
Termín distribuce je neznámý
Užijte si zimní kouzlo se sprchovým gelem. Tento gel s vůní kokosu je zabalen v nádherné malé lahvičce ve tvaru koule s přívěskem ve tvaru vánoční kouličky, což dodává produktu stylový a hravý vzhled. Ideální jako krásný dárek nebo jako elegantní doplněk pro vaši koupelnu během svátečního období.
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Acrylates Copolymer, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Styrene/Acrylates Copolymer, Disoidum EDTA, Flourphlogopite, Glycine, Sodium Benzotriazolyl Butylphenol Sulfonate, Silica, Alcohol, Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Sodium Lauryl Sulfate, CI 77891, Tin Oxide.
Na dotaz vám odpoví jeden z našich specialistů
Každý pracovní den v
9:00
-
14:00
Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.
Nejdříve se musíte přihlásit.
Pro zaslání nového hesla je nutné zadat e-mailovou adresu, kterou jste zadali při své registraci. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocí kterého si budete moci zadat nové heslo.