Sirup z agáve je přírodním mexickým sladidlem na bázi fruktózy.
Produkt je dočasně nedostupný
Termín distribuce je neznámý
Je skvělým doplněním medu, javorovému sirupu a dalších přírodních sladidel. Má menší viskozitu než med, a proto se snáze míchá s pokrmy. Příjemná chuť (lehounce připomínající javorový sirup) zvýrazní původní chuť jídla.
100% zahuštěná šťáva z bio agáve. Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 1275 kJ/300 kcal, Tuky 0 g z toho nasycené mastné kyseliny 0 g, Sacharidy 75 g z toho cukry 65 g*, Bílkoviny 0 g, Sůl 0,01 g. * z toho sacharóza 2 g, glukóza 16 g, fruktóza 47 g.
Sirup můžete použít do ovocných salátů, jogurtů, na müsli a lupínky, palačinky a lívance, k oslazení čaje či kávy, limonád a ovocných nápojů. Je vhodný do salátových zálivek, marinád a grilovacích směsí. Je výborným sladidlem bylinkových čajů (ve srovnání s bílým cukrem). Sirupem z agáve lze nahradit bílý cukr prakticky v kterémkoli pokrmu. V receptu nahraďte požadované množství cukru tříčtvrtečním množstvím sirupu a úměrně snižte množství tekutin stejně jako při použití medu. V pečených výrobcích vynikne jeho schopnost vázat vlhkost a zabraňovat vysoušení pečiva.
Skladujte v suchu při teplotě do +25 °C v uzavřeném obalu.
Množství v balení
Balení obsahuje 360 ml - hmotnost 490 g.
Na dotaz vám odpoví jeden z našich specialistů
Mgr. Zdenka Morvai
Mgr. Ondřej Pleskot
Mgr. Pavla Horáková
PharmDr. Kamila Horníčková
Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.
Nejdříve se musíte přihlásit.
Pro zaslání nového hesla je nutné zadat e-mailovou adresu, kterou jste zadali při své registraci. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocí kterého si budete moci zadat nové heslo.