Kvalitní semolinové těstoviny s jemnými žlábky, které skvěle drží omáčku a nerozváří se.
Vyrobené ze 100% krupice z tvrdozrnné pšenice. Tvar penne rigate má jemné žlábky, které výborně zachytí omáčku. Proto se hodí k rajčatovým, smetanovým i masovým omáčkám. Panzani používá směs několika vybraných odrůd tvrdé pšenice, aby byla textura stabilní a těstoviny měly autentickou chuť a pevnost.
Panzani má na většině obalů svých těstovin měřítko (1 porce / 100 g). Díky tomu můžete vždy bez problémů odměřit a připravit potřebné množství těstovin.Těstoviny vložte do vroucí osolené vody (1l vody / 100g těstovin) a vařte AL DENTE podle času uvedeného na přední straně obalu. Občas promíchejte. Sceďte a servírujte.
Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C v uzavřeném obalu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
Balení obsahuje 500 g.
Na dotaz vám odpoví jeden z našich specialistů
Každý pracovní den v
7:00
-
17:00
Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.
Nejdříve se musíte přihlásit.
Pro zaslání nového hesla je nutné zadat e-mailovou adresu, kterou jste zadali při své registraci. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocí kterého si budete moci zadat nové heslo.