Rostlinná alternativa zahuštěného slazeného mléka v plechovce, přirozeně bez laktózy a je vhodné pro vegany.
Produkt je dočasně nedostupný
Termín distribuce je neznámý
veľmi príjemne prekvapilo, použila som ho do domácej Marlenky a nemala som s ním žiaden problém, napriek tomu že je to kokosové kondenzované mlieko tak príliš po kokose nechutí (čo je pri niektorých receptoch výhodou), odporúčam
занадто солодке, приторне
Abychom vám usnadnili rozhodování, zobrazujeme také recenze tohoto produktu z e-shopu MojaLekáreň.sk, který je slovenskou "sestrou" Lékárna.cz. Věříme, že informační hodnota recenze převáží nad tím, že se při čtení trochu potrápíte se slovenštinou.
Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.
Nejdříve se musíte přihlásit.
Pro zaslání nového hesla je nutné zadat e-mailovou adresu, kterou jste zadali při své registraci. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocí kterého si budete moci zadat nové heslo.