Hyaluron - Jemný čisticí krém. Hloubkově čisticí a regenerační krém s kyselinou hyaluronovou navrací pleti pružnost a podporuje obnovu buněk.
Pleť účinně hydratuje a nezanechává nepříjemný pocit pnutí. Je vhodný pro odlíčení tváře i očního make-upu. Hyaluron jemný čisticí gelový krém respektuje pH vaší pleti. Po umytí gelem je pleť čistá a ošetřená. Lehký čisticí gel krémové konzistence je velmi vhodný na obličej i citlivé oční okolí. Hyaluron jemný čisticí gel krém neobsahuje umělá barviva, ani pěnivé složky.
Krouživými pohyby naneste na pleť a poté odstraňte navlhčeným tampónem. Aplikujte ráno a večer na tvář, oči, krk a dekolt.
Balení obsahuje 100 ml
Na dotaz vám odpoví jeden z našich specialistů
Každý pracovní den v
9:00
-
14:00
Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.
Nejdříve se musíte přihlásit.
Pro zaslání nového hesla je nutné zadat e-mailovou adresu, kterou jste zadali při své registraci. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocí kterého si budete moci zadat nové heslo.