Mléčný bio příkrm (brassé) od 6 měsíců. Kombinace ovčího francouzského fermentovaného bio mléka a svěžího manga.
Produkt je dlouhodobě nedostupný
Termín distribuce je neznámý
BIO mléčný příkrm (brassé) od 6 měsíců. Netradiční kombinace ovčího francouzského fermentovaného bio mléka a osvěžujícího manga. Lahodný a vydatný mléčný dezert pro všechny malé gurmány. Ovčí mléko je bohatým zdrojem např. vitamínů B či D. Fermentované ovčí mléko prošlo procesem kvašení, díky kterému positivně působí na zažívací systém. Smetanová plná chuť, která potěší chuťové pohárky Vašeho děťátka. Ekologické balení ve dvou skleničkách, každá z nich s obsahem 130 g, pro optimální rozložení porcí. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.
A něco navíc? Nová nabídka brassé od Babybio ve skleničkách zahrnuje 8 druhů mléčných dezertů. Každý z nich nabízí autentickou originální chuť. Svěží a lahodné chutě brassé Babybio si Vaše děťátko zamiluje. Neobsahuje uměle přidaný cukr.
Podávejte při pokojové teplotě. Nepřidávejte cukr.
Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 6. měsíce. Minimální trvanlivost do data uvedeného na horní části obalu. Před otevřením skladujte při pokojové teplotě. Po otevření ihned spotřebujte. Příprava: Podávejte při pokojové teplotě. Nepřidávejte cukr.
Balení obsahuje 2 x 130 g.
Na dotaz vám odpoví jeden z našich specialistů
Mgr. Zdenka Morvai
Mgr. Ondřej Pleskot
Mgr. Pavla Horáková
PharmDr. Kamila Horníčková
Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.
Nejdříve se musíte přihlásit.
Pro zaslání nového hesla je nutné zadat e-mailovou adresu, kterou jste zadali při své registraci. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocí kterého si budete moci zadat nové heslo.