BLACK FRIDAY je tu!⚡Platí do středy 10. 12. 2025
3 za cenu 2
Při koupi 3 produktů A-DERMA, získáte nejlevnější z nich ZDARMA.
Vysušující a zklidňující sprej na podrážděnou pokožku se sklonem k mokvání, který zklidňuje podráždění a zmírňuje začervenání.
Cytelium je jedním z klasických produktů značky A-DERMA. Tento vysušující a zklidňující sprej na podrážděnou kůži se sklonem k mokvání zklidňuje podráždění a zmírňuje začervenání. K použití na mokvající plenkovou dermatitidu, mokvající záhyby kůže, neštovice, mokvající ekzém, impetigo a také jako péče o pupeční šňůru. Bez parfemace, barviv a alkoholu. Je vhodný k použití na obličej i tělo, pro kojence, děti i dospělé.
"Water (Aqua); Zinc Oxide; Hydrogenated Starch Hydrolysate; Acrylates/Vinyl Isodecanoate Crosspolymer; Avena Sativa (Oat) Leaf/Stem Extract (Avena Sativa Leaf/Stem Extract);
Benzyl Alcohol; Sodium Hydroxide".
Před použitím očistěte podrážděná místa a důkladně protřepejte láhev. Použijte 2-3x denně. Nestříkejte v blízkosti očí.
Balení obsahuje 100 ml.
Na dotaz vám odpoví jeden z našich specialistů
Každý pracovní den v
7:00
-
17:00
Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.
Nejdříve se musíte přihlásit.
Pro zaslání nového hesla je nutné zadat e-mailovou adresu, kterou jste zadali při své registraci. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocí kterého si budete moci zadat nové heslo.