Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

scholl+pareo

Genografický test (genetický test původu) z mateřské linie

 

Genografický test (genetický test původu) z mateřské linie
Hledáte přitažlivý dárek pro své blízké? Chcete překvapit své známé originálním dárkem? Již dál nehledejte!Výsledek dostanete v podobě certifikátu o...Více informací
Kód výrobku: 201879
Cena s DPH: 2 489 Kč
Dostupnost: skladem 1 - 2 ks
Odešleme ze skladu: Pondělí 1.8.2016
Přidat do oblíbených
ks
29 Kč za všechny druhy dopravy!
Doprava zdarma

Podrobný popis výrobku Genografický test (genetický test původu) z mateřské linie

Doprava zdarma 

Napadla Vás někdy otázka odkud vlastně pocházíte? Přišli Vaši dávní předci do Čech ze střední Evropy nebo z daleké ciziny? Tyto otázky je již moderní věda (genetika) schopna zodpovědět a stačí k tomu jediná kapka Vaší krve!

Území dnešní České republiky bylo osídleno již před více jak miliónem let. Za tu dobu až do dnešních dnů se na našem území vystřídalo mnoho různých kultur, etnik a národů, ať to již byli Keltové, Germánci, Frankové, Slované a další. Přičemž dnešní rozvoj genetiky umožňuje zjistit, kde žili předci konkrétního jedince, odkud a kam migrovali, neboť v genetické informaci každého člověka jsou části, které se prakticky nemění, takže stejné posloupnosti DNA měli i prapředci zkoumaného jedince.

Výsledek dostanete v podobě certifikátu o velikosti A3 vytištěném na luxusním papíře. K tomu obdržíte doplňující informace o způsobu určování mateřské linie a podrobné informace o výsledku Vašeho testování. Vše Vám bude doručeno kurýrem na udanou korespondenční adresu. Cena kurýrní služby je již zahrnuta v ceně testu.

V rámci testu jsou analyzovány pouze vybrané části genetické informace, které nesou pouze údaje o původu dané otcovské linie. Podle zjištěných dat tedy není možné cokoliv zjistit o zdravotním stavu původce vzorků nebo jej identifikovat.

Společnost GENTEST, s.r.o. je první a zatím i jediná česká genetická firma, která úspěšně prošla náročným certifikačním procesem pro službu genetického testování, a disponuje mezinárodně uznávaným certifikátem, který byl vydán nezávislou certifikační autoritou, tzv. Notifikovanou osobou. Tento certifikát zaručuje maximální možnou spolehlivost výsledku testu (minimálně 90%) a splnění doporučení WHO a legislativních požadavků EU (tj. evropských směrnic č. 98/79/ES a č. 93/42/EHS).

Potřebujete odbornou radu?
Zeptejte se lékárníka

PharmDr. Pavel Škvor, MBA
466 444 233

Po - Pá 8 - 17 h
lekarnik@lekarna.cz

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz