Krotolan hadí krém s hřejivým účinkem 50ml
Hadí krém s hřejivým účinkem, užívaný při bolestech pohybového aparátu, při svalovém přetížení a při poúrazových bolestech. Působí i proti celulitidě.
|
||||||||||
HODNOCENÍ
Produkt ještě nebyl hodnocen |
VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Nákupem tohoto produktu získáte 2 tobolky S tobolkami ušetříteZjistěte více informací |
Doprava zdarma
od 1200
Kč
|
||||||||
Durissus hadí mast 50ml (masážní)
Naše cena:
271 Kč
Viprolan hadí krém 100ml
Naše cena:
201 Kč
Krém s hadím jedem 50 ml
Naše cena:
470 Kč
Běžná cena:
520 Kč
Ušetříte:
10 %
PHARMATON GERIAVIT 100 Tobolky
Naše cena:
872 Kč
Běžná cena:
990 Kč
Ušetříte:
12 %
Oční krém proti vráskám Ecollagen [3D+] 15ml o20224c8
Naše cena:
329 Kč
Podrobný popis výrobku Krotolan hadí krém s hřejivým účinkem 50ml
| Výrobce: | PETER MOTUS |
|---|---|
| Značka: | KROTOLAN |
| Balení: | 1 kus |
| Kód výrobku: | 103556 |
Užití
Krém obsahuje extrakt z hadího jedu severoamerického hada Agkistrodon piscivorus a capsaicin. Má výrazný hřejivý účinek. Je vhodný při bolestech pohybového aparátu (kloubů, svalů, páteře), způsobených revmatizmem, artritidou, svalovým přetížením, nastydnutím a při poúrazových bolestech. Omezením citlivosti tlumí svědění kůže různého původu. Stimuluje krevní oběh, čímž pomáhá urychlování metabolizmu kůže, proto působí proti celulitidě.
Dávkování
Aplikuje se 1-4x denně natřením potřebného množství na kůži s následným rozetřením. Při celulitidě masírujte, pokud se krém nevstřebá.
Kontraindikace
Nepoužívat při alergii na živočišné toxiny a u dětí do 3 let. Nesmí se používat na otevřené rány, na sliznici a v okolí očí.
Složení
Agkistrodon piscivorus venenum, Capsaicinum, Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerol monostearat, Glycerolum, Urea, Cetyl Steary, Alcohol Sodium Hydroxide, Propylenglycolum, C12-24Pareth-25 Acrylate copolymer, Sodium Benzoate Chloracetamide.
Diskuze k výrobku Krotolan hadí krém s hřejivým účinkem 50ml
Hodnocení výrobku Krotolan hadí krém s hřejivým účinkem 50ml
Hodnocení můžete přidat k produktům, které jste si u nás již zakoupili. Vaše hodnocení uvidí v detailu produktu všichni naši zákazníci. Díky tomuto hodnocení máte možnost zjistit, jak je produkt oblíbený u ostatních zákazníků.
Tento výrobek ještě nikdo nehodnotil. Ohodnoťte tento produkt jako první!Recenze zákazníků z Heureka.cz
Žádné recenze nejsou nyní k dispoziciTOPVET Skořicový gel 250ml

Naše cena:
79 Kč
Koňská mast forte hřejivá 500ml

Naše cena:
295 Kč

VENUFIT kaštanový gel s rutinem 350 ml

Naše cena:
89 Kč
Běžná cena:
109 Kč
Ušetříte:
18 %
Petroleum Jelly - toaletní vazelína 210g

Naše cena:
65 Kč
Tygří mast 3 g

Naše cena:
12 Kč
HERBACTIVE-gel - bolest hlavy + migréna 20 ml PAVES

Naše cena:
30 Kč
Koňská mast hřejivá 250ml

Naše cena:
126 Kč
Konopná mast 125 ml

Naše cena:
158 Kč
Koňská mast chladivá 250ml

Naše cena:
137 Kč





![Oční krém proti vráskám Ecollagen [3D+] 15ml o20224c8 Oční krém proti vráskám Ecollagen [3D+] 15ml o20224c8](http://jpg.lekarna.cz/images/products/m/210579.jpg)