Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

nutri mixéry

Žvýkačky Happydent Microtech White Peppermint

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Žvýkačky Happydent Microtech White Peppermint
Multifunkční žvýkačka Happydent Microtech White je vyrobena tak, aby pomáhala udržovat čisté a bílé zuby. Více informací
Kód výrobku: 36010
Cena s DPH: 19 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Žvýkačky Happydent Microtech White Peppermint

Studie fungování

Multifunkční žvýkačka Happydent Microtech White je vyrobena tak, aby pomáhala udržovat čisté a bílé zuby. K tomu jí pomáhají tři klíčové vlastnosti produktu. První z nich je to, že žvýkačka neobsahuje cukr, druhým atributem je obsah jedlé sody a třetí výhodou je obsah mikrogranulí.

Žvýkačka bez cukru je ve skutečnosti ideálním nosičem pro další aktivní látky, jakými jsou například zmiňovaná jedlá soda, mikrogranule nebo například bylinné výtažky.

Přirozeně bílé zuby

Zuby jsou složeny z mnoha částí. Vnější část zubu, která je v zájmu této studie, je pokryta zubní sklovinou - tvrdou minerální látkou - která chrání vnitřní zub. Zubní sklovina je složena převážně z hydroxyketonu, minerálu obsahujícího kalcium, fosfáty a hydroxid železa.

Hydroxyketon obsahuje také různé nečistoty. Jejich množství, stejně jako tloušťka skloviny, jsou velmi individuální faktory a liší se u každého z nás. Specifická barva, různé zabarvení od bílé po světle žlutou, je jednou z vlastností zubu. Nazýváme jí jako "přirozenou bělost zubů".

Happydent Microtech White nemá za cíl měnit přirozenou barvu zubů a neslibuje ani žádný bělicí efekt. Naopak, pomáhá zastavit vliv některých pokrmů a nápojů s "barvicími" účinky, tím, že vytvoří složitější podmínky pro vstřebání vnějších skvrn do zubní skloviny.

Zuby a zubní sklovina obzvláště jsou vystaveny dalším vlivům v ústní dutině. Bakterie v ústech, jídlo, kouření, to vše může změnit přirozenou bělost zubů. Toto vnější zabarvení se na zubech projevuje v podobě žlutější skloviny a malými tečkami na povrchu zubů. V takovém případě je již nutný zásah zubního lékaře, obzvláště v případech, že se jedná o starší a zatvrzelé zabarvení.

Prevence je vhodnou volbou, pokud chcete mít zdravé a přirozeně bílé zuby. K dosažení tohoto cíle byste se měli držet některých strategií. Vyloučit sladké a kyselé pokrmy, které způsobují demineralizaci a zubní kaz a zařadit do své zubní hygieny žvýkačku jako vhodný doplněk.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz