Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdravá výživa a hubnutí » Pochutiny sladké a slané » Žvýkačky, pastilky

Žvýkačky Happydent Microtech White Peppermint

Kód výrobku: 36010
Multifunkční žvýkačka Happydent Microtech White je vyrobena tak, aby pomáhala udržovat čisté a bílé zuby.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Žvýkačky Happydent Microtech White Peppermint

Multifunkční žvýkačka Happydent Microtech White je vyrobena tak, aby pomáhala udržovat čisté a bílé zuby.

Informace o produktu

Výrobce: PERFETTI S.P.A.
Značka: HAPPYDENT
Kód výrobku: 36010
Kód EAN: 80713470
Držitel rozhodnutí: PERFETTI S.P.A.

Studie fungování

Multifunkční žvýkačka Happydent Microtech White je vyrobena tak, aby pomáhala udržovat čisté a bílé zuby. K tomu jí pomáhají tři klíčové vlastnosti produktu. První z nich je to, že žvýkačka neobsahuje cukr, druhým atributem je obsah jedlé sody a třetí výhodou je obsah mikrogranulí.

Žvýkačka bez cukru je ve skutečnosti ideálním nosičem pro další aktivní látky, jakými jsou například zmiňovaná jedlá soda, mikrogranule nebo například bylinné výtažky.

Přirozeně bílé zuby

Zuby jsou složeny z mnoha částí. Vnější část zubu, která je v zájmu této studie, je pokryta zubní sklovinou - tvrdou minerální látkou - která chrání vnitřní zub. Zubní sklovina je složena převážně z hydroxyketonu, minerálu obsahujícího kalcium, fosfáty a hydroxid železa.

Hydroxyketon obsahuje také různé nečistoty. Jejich množství, stejně jako tloušťka skloviny, jsou velmi individuální faktory a liší se u každého z nás. Specifická barva, různé zabarvení od bílé po světle žlutou, je jednou z vlastností zubu. Nazýváme jí jako "přirozenou bělost zubů".

Happydent Microtech White nemá za cíl měnit přirozenou barvu zubů a neslibuje ani žádný bělicí efekt. Naopak, pomáhá zastavit vliv některých pokrmů a nápojů s "barvicími" účinky, tím, že vytvoří složitější podmínky pro vstřebání vnějších skvrn do zubní skloviny.

Zuby a zubní sklovina obzvláště jsou vystaveny dalším vlivům v ústní dutině. Bakterie v ústech, jídlo, kouření, to vše může změnit přirozenou bělost zubů. Toto vnější zabarvení se na zubech projevuje v podobě žlutější skloviny a malými tečkami na povrchu zubů. V takovém případě je již nutný zásah zubního lékaře, obzvláště v případech, že se jedná o starší a zatvrzelé zabarvení.

Prevence je vhodnou volbou, pokud chcete mít zdravé a přirozeně bílé zuby. K dosažení tohoto cíle byste se měli držet některých strategií. Vyloučit sladké a kyselé pokrmy, které způsobují demineralizaci a zubní kaz a zařadit do své zubní hygieny žvýkačku jako vhodný doplněk.

Recenze

Recenze produktu Žvýkačky Happydent Microtech White Peppermint

Diskuze

Diskuze k produktu Žvýkačky Happydent Microtech White Peppermint

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám