Úvodní strana Domácnost a zvířata Chovatelské potřeby Psi Kosmetika a hygiena pro psy Parfémy

Zvířecí parfémy

Jak známo, ne všechno, co voní kočce a psovi, voní i jejich páníčkům. To ale neplatí pro psí a kočičí parfémy a vůně, které jsou navrženy odborníky tak, aby byly příjemné jak lidem, tak i jejich čtyřnohým přátelům,aniž by rušily citlivý čich psů a koček.

Zvolené filtraci neodpovídá žádné zboží

Zrušit filtr

Zvířecí parfémy - detailní popis

Psí a kočičí parfémy ocení hlavně chovatelé, kteří se svými mazlíčky sdílí byt a majitelé vymazlených výstavních zvířat. Vůně jsou navrženy tak, aby respektovaly pH kůže zvířete a nedráždily ji. Zároveň působí příznivě na vzhled, kvalitu a zdraví srsti.

Jak zvířecí parfém používat

Pokud je zvíře špinavé, umyjte je vhodným šamponem. Parfém nastříkejte rozprašovačem na záda čistého psa nebo kočky nebo si přiměřené množství nastříkejte na suché ruce a jemně vmasírujte do srsti. Dejte pozor, aby se přípravek nedostal do očí a nosu vám ani vašemu chlupatému kamarádovi.

To, že bude váš mazlíček vonět, je jistě příjemné, ale nezapomeňte, že nic se nemá přehánět a u zvířat zvláště. Parfém je jen příjemným doplňkem pro společné chvíle.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka