Podrobné informace

Jedinečný bylinný gel

Informace o produktu

Výrobce: PAVES OLOMOUC
Značka: PAVES
Produktová řada:
Kód výrobku: 6373
Kód EAN: 8594013351225
Držitel rozhodnutí: PAVES OLOMOUC

Jedinečný bylinný gel spolehlivě pomáhá při odstranění únavy očí, např. při práci s počítačem, nadměrném sledování televize, dlouhé jízdě autem, zvláště v noci, při čtení, studiu a dalších činnostech, vyžadujících soustředění Vašeho zraku po delší dobu. Extrakt ze světlíku lékařského zklidňuje oči citlivé na světlo, omezuje nepříjemné slzení očí, pomáhá při začínajícím zánětu spojivek, okrajů víček a jejich pokožky, ječných zrnech a jiných očních zánětech. Nevelké množství gelu na víčkách zmenšuje otoky, zklidňuje lehké podráždění. Gel je vhodný také jako podklad pod make-up očí.

Recenze (5)

Recenze produktu Zklidňující gel na oči-tuba 20ml PAVES

Recenze od 5 uživatelů s celkovým hodnocením 84 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (5)

100 %

Výborný osvěžující oční gel tohoto typu. Nejlepsi ze své kategorie. Lehko vstrebatelny a rychle se absorbujici, používám kázně ráno na osvěžení. Vyzkoušela jsem i jiné značky se světlikem lékařským,ale tenhle je bezkonkurenční. Nemohu sehnat v kamenné lékárně a proto si jich vždy objednává více pres internet.

  • Cena - kvalita

(6) (4)

100 %

Nejlepší oční gel jaký jsem kdy měla. Okamžitě chladí a zklidňuje. Dávám nepravidelně na noc. Jsem moc a moc spokojena, kupuji již po několikáté.

  • Chladivé, účinné, příjemné, levné, snadná aplikace.

(6) (3)

60 %

(3) (4)

100 %

Moc příjemně chladí unavená oční víčka.

(5) (2)

60 %

Diskuze

Diskuze k produktu Zklidňující gel na oči-tuba 20ml PAVES

Přidat nový příspěvek do diskuze