Podrobné informace

Keratoregulační balzám určený k péči o šupící se vlasovou pokožku

Informace o produktu

Výrobce: LABORATOIRES SVR
Značka: XERIAL
Produktová řada:
Kód výrobku: 36064
Kód EAN: 3401573765476
Držitel rozhodnutí: LABORATOIRES SVR

XÉRIAL CAPILLAIRE - XÉRIAL BALZÁM NA VLASY

Použití:
Keratoregulační balzám určený k péči o šupící se vlasovou pokožku. Doporučuje se i při svědění a krustách ve vlasové části hlavy u kojenců a malých dětí.

Vlastnosti:
Složení XÉRIAL BALZÁM NA VLASY, obohacené o keratoregulační látky (urea, kyselina salicylová, kyselina mléčná), hydratační látky (urea, alantoin, kyselina mléčná) a zvlhčující látky (sorbitol a glycerol), účinně omezuje šupinatění vlasové pokožky. Kanyla umožňuje přesnou aplikaci přímo k vlasovým kořínkům.

Složení balzámu v součinnosti s lehkou masáží usnadňuje pronikání aktivních látek do pokožky kštice. Složení je speciálně vypracováno tak, aby odstraňovalo šupiny a zanechávalo vlasy hladké po pouhém opláchnutí přípravku.

Návod k použití:
Malé množství Xérialu balzámu na vlasy naneste pomocí kanyly na vlasovou pokožku. Aplikaci můžete provést jak na suchou pokožku, tak i po mytí vlasů. Lehce vmasírujte a nechte působit 1 hodinu i déle, u kojenců 10 – 15 minut. Opláchněte vodou, abyste se zbavili kožních šupin a nechejte vlasy volně. Zabraňte vniknutí přípravku do očí. XÉRIAL BALZÁM NA VLASY používejte dvakrát i vícekrát týdně. Optimální délku působení a frekvenci jednotlivých aplikací konzultujte se svým kožním lékařem.

BEZ PARFEMACE

Recenze

Recenze produktu Xerial balzám na vlasy 100ml

Diskuze

Diskuze k produktu Xerial balzám na vlasy 100ml

Přidat nový příspěvek do diskuze