Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnický materiál » Náplasti

Wellnes náplasti Green Line 20ks na redukci tuku - diskuze

Kód výrobku: 99126
Revoluční Wellnes náplasti Green Line s přírodním obsahem pro redukci podkožního tuku.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Wellnes náplasti Green Line 20ks na redukci tuku

Revoluční Wellnes náplasti Green Line s přírodním obsahem pro redukci podkožního tuku.

Informace o produktu

Výrobce: T-INTERNATIONAL
Značka: GREEN LINE
Kód výrobku: 99126
Kód EAN: 8588003697035
Držitel rozhodnutí: T-INTERNATIONAL

Revoluční Wellnes náplasti Green Line s přírodním obsahem pro redukci podkožního tuku. Sáčky Green Line absorbují tuky z těla a upravují metabolismus tuků. Umísťují se na plosky chodidel a na oblast pasu, kde pohlcují a redukují tělesný tuk. Současn Revoluční Wellnes náplasti Green Line s přírodním obsahem pro redukci podkožního tuku. Sáčky Green Line absorbují tuky z těla a upravují metabolismus tuků. Umísťují se na plosky chodidel a na oblast pasu, kde pohlcují a redukují tělesný tuk. Současně absorbují z organismu, přez pokožku, toxické látky, zlepšují mikrocirkulaci a snižují hladinu cholesterolu a kyseliny močové v krvi.

7-denní kůra
intenzivní kůra která nastartuje metabolismus tuků a aktivuje celý organismus
Po Út St Čt Pá So Ne
chodidla 1+1 x 1+1 x 1+1 x x
pas 2 2 2 2 2 2 2

14-ti denní kůra udržovací kůra vhodná zejména na spalování tuků v oblasti pasu
Po Út St Čt Pá So Ne Po Út St Čt Pá So Ne
chodidla 1+1 x x 1+1 x x 1+1 x x x x x x x
pas 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Wellnes sáčky Green Line: absorbují a redukují tělesný tuk, zlepšují metabolismus tuků, napomáhají snižování hmotnosti, snižují hladinu cholesterolu v krvi, snižují kyselinu močovou v krvi, po každé kůře jsou v náplastech zachyceny tělesné tuky a škodlivé toxické látky, každá náplast po kůře průměrně obsahuje 1,7 - 1,8g tekutiny, ve které je zachycen tuk, snížení hmotnosti cca 4 kg a zmenšení obvodu pasu 2-4 cm (po 2 až 3 kůrách).

Složení:
Rostlinné složky, Radix Astragali, Radix Salviae Miltiorrhizae, Fructus Crataegi, Poria Cocos a výtažky z dalších 20 druhů rostlin schopných absorbovat tuk. Ostatní složky: bambusový ocet - má fantastickou absorbční hmotnost, čím dodává výjmečnost danému produktu turmalín - produkuje teplo a záporné ióny, má vliv na zlepšení cirkulace krve chitín - je schopný vázat tuky, způsobuje vázání lipidů v poměru 5 až 10 krát vyšším jako ostatní vlákniny.

Použití - Odstraňte samolepící fólii ze samolepící náplasti, na kterou následně přilepte sáček Green Line tak, aby potištěná strana sáčku přilnula k náplasti. Takto připravenou náplast aplikujte na plosky nohou nebo na část pasu.

Začínáme nalepením dvou sáčku na plosky chodidel a dvou sáčků na oblast pasu (břicho, podbřišek, případně jiné problemové místo) před spaním. Náplasti s chodidel odstraníme hned ráno po probuzení. Náplasti v pase necháme i přez den. Jakmila zjistíme , že absorbovaná tekutina přesakuje po okrajích sáčku, sáček odstraníme a místo důkladně opláchneme. Jakmile je sáček nalepený na oblast pasu i po 24 hodinách čistý a suchý, můžeme ho znova nalepit na chodidla. To, že sáček neabsorboval tekutiny a tuky z oblasti pasu, může být způsobeno nedostatečným příjmem tekutin, případně sníženou mikrocirkulací problémových míst (nadměrné množství podkožního tuku, nedostatek pohybu). Pravidelnou aplikací sáčků i na tyto místa dojde k postupnému uvolnění a následné absorbci tuků a toxických látek.

Optimální výsledky jsou dosahované začátkem 7 denní kůry a následným pokračováním 14 denní kůry. Mezi dvěma kůrami je vhodné dodržet 7 denní pauzu. 7-denní kůra - intenzivní kůra, která nastartuje metabolismus tuků a aktivuje celý organismus 14-denní kůra - udržující kůra vhodná na spalování tuků v oblasti pasu.

Při aplikaci náplastí se řiďte těmito radami: - sáčky na chodidlech: aplikace max. 12 hodin, jen ve spánku -sáčky na oblast pasu: aplikace max. 18-24 hodin, při spánku i ve dne (jakmile absorbovaná tekutina přesakuje po okrajích sáčku, sáček odstraníme) - sáčky na oblast pasu nelepíme následující den na ta samá místa - použití náplastí je vhodné doplnit pohybem a změnou stravovacích návyků - místa, kde byly nalepeny sáčky důkladně opláchneme - denně je možné použít maximálně 6 náplastí Proč sáčky umísťujeme i na ploskách nohou?

Sáčky na chodidlech stimulují nervové a energetické zakončení všech orgánů a částí těla, čímž celý organismus aktivizují. Současnou aplikací sáčků na problémové místa(oblast břicha, pasu, boků a stehen) dochází k rychlejší absorbci a spalování tělesných tuků, detoxikaci a snižování cholesterolu v krvi. Sáčky vyhřívají místo umístění a zároveň ho zásobují zápornými ióny.

Upozornění: Nedoporučuje se používání výrobku v těhotným a kojícím ženám, lidem trpícím cukrovkou, hypoglykémií, srdečními problémy a štítnou žlázou.

Obsah balení:
20 sáčků Green Line 20 adhezivních náplastí + návod na použití.

Recenze

Recenze produktu Wellnes náplasti Green Line 20ks na redukci tuku

Diskuze

Diskuze k produktu Wellnes náplasti Green Line 20ks na redukci tuku

Přidat nový příspěvek do diskuze

Štítky

Náplasti

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám