Podrobné informace

Darujte sobě nebo svým milým dvojnásobnou oživující péči z pupalky pro umytí a regenerační péči o pokožku, která ji navrací pružnost a krásu.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 327222
Kód EAN: 4001638081139
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Praktický revitalizační set s pupalkovým olejem pro zralou i normální pokožku s revitalizačním sprchovým krémem a revitalizačním tělovým mlékem vás oživí při umytí i po něm.

Oba přípravky obsahují jako hlavní složku olej ze zlatě kvetoucí pupalky, nazývané také „noční svíce“, protože rozkvétá večer a kvete celou noc.

Pupalkový olej má nezanedbatelné blahodárné účinky hlavně na suchou zralou pokožku, ale prokáže dobro i normální pokožce.

Co dokáže pupalkový revitalizačním sprchový krém a tělové mléko

  • Zklidní vaši kůži a zmírní projevy případného ekzému.
  • Zachová přirozenou vlhkost pokožky a chrání ji před vysoušením.
  • Regeneruje pokožku, dodává ji výživu a udržuje mladistvý vzhled.
  • Napomáhá hojit drobné ranky a jizvičky.
  • Účinně čistí pleť.

Ve spolupráci s dalšími účinnými přírodními přísadami jako je sezamový olej, bambucké máslo, makadamový olej a extrakt ze semen prosa a květů pupečníku má pupalková kosmetika příznivé účinky nejen na vaši pleť, ale i na vaši náladu.

Traduje se, že pupalka také dokáže zmírnit následky bujných oslav - a taková čistá pleť a čistá hlava jsou po ránu po bouřlivé noci k nezaplacení.

Vaše pokožka bude nejprve jemně a účinně očištěná, obdrží patřičnou výživu a hydrataci a následně bude podpořena její regenerace, obnova kožních buněk, pevnost a pružnost, ale hlavně budete zářit aktivní a oživenou energií už na dálku.

Z čeho se pupalková kosmetika skládá

Pupalkový revitalizační sprchový krém: voda, coco-glukosid, sezamový olej, alkohol, cocoyl glutamát disodný, slunečnicový olej, glycerin, vůně*, karagenan, makadamový olej, pupalkový olej, extrakt ze semen prosa, xantanová guma, kyselina mléčná, cocoyl glutamát sodný, limonen*, linalool*, benzyl benzoát*,farnesol* (*z přírodních éterických olejů).

Pupalkové revitalizační tělové mléko: voda, sezamový olej, alkohol, bambucké máslo, nezmýdelnitelný olivový olej, glyceryl stearát SE, glycerin, pupalkový olej, extrakt ze semen prosa, extrakt z květů/listů/stonků pupečníku asijského, xantanová guma, maniokový škrob, cetearyl alkohol, vůně z přírodních éterických olejů limonen*, linalool*, benzyl benzoát*,farnesol* benzyl salicylát*, geraniol*, citral*, eugenol*,farnesol* (*z přírodních éterických olejů).

Recenze zákazníka

Tento praktický set jsem koupila pro maminku jako dárek, ale nejdříve jsem si ho chtěla ohmatat a očichat a už jsem běžela koupit druhý pro sebe. A nelituji! Moje pleť je po sprchovém krému i po tělovém mléce jako sametová a já mám super pocit, že dávám své pleti to nejlepší přírodní a vlastně ji ošetřuju podobnými přípravky jak při mytí, tak po něm a ona si opravdu může vzít, co potřebuje“.

O výrobcích Weleda

Firma Weleda naplňuje ve svých výrobcích své motto „V souladu s člověkem a přírodou“.  Z přírody, většinou v biokvalitě,  pochází všechny suroviny pro výrobu kosmetiky, potravinových doplňků  všech ostatních přípravků, které podporují zdravý životní styl, osobní rozvoj a obnovují zdraví člověka. Firma má vysoká ekologická měřítka nejen pro kvalitu surovin, ale i pro zachování přírodních zdrojů.

Recenze

Recenze produktu WELEDA Vánoční revitalizační set s pupalkou

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Vánoční revitalizační set s pupalkou

Přidat nový příspěvek do diskuze