Podrobné informace

Slézové pěsticí mléko. Pro suchý typ pleti. Podporuje přirozenou tvorbu ochranné vrstvy na povrchu kůže.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 5108
Kód EAN: 4001638097055
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Užití
Pro suchý typ pleti. Emulze s výtažky ze slézu a violky trojbarevné, s olejem z jader meruňky a makadamského ořechu podporuje přirozenou tvorbu ochranné vrstvy na povrchu kůže. Přípravek tak chrání pokožku před ztrátami tekutin, zvyšuje její hladkost a přirozený lesk.

Dávkování
Nanášíme po koupeli.

Fakta
Lidská kůže je vysoce citlivý a komplikovaný orgán,který reaguje na vlivy životního prostředí. Tyto vlivy mohou kůži člověka posílit nebo poškodit. Mnohostranné, vědecky prokázané poznatky o souvislostí kožních a orgánových onemocnění, potvrzují důležitost přírodní, celostní péče o tělo. Pňrozená péče o kůži staví vedle kosmetických efektů do popředí i léčebné účinky. Přípravky péče otělo Weleda přitom plní tří základní úkoly: Chrání a pěstí pokožku. Harmonizují funkce kůže. Mají povzbuzující účinky na celý organismus.

Poznámka
Kosmetické a dietetické přípravky dodává firma Weleda do specializovaných prodejen s přírodními produkty, do tzv. Zelených lékáren, do bylinkářství, do prodejen biopotravin, prodejen zdravé výživy i do řady lékáren.

Recenze

Recenze produktu WELEDA Slézové pěstící mléko 200ml

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Slézové pěstící mléko 200ml

Přidat nový příspěvek do diskuze