Podrobné informace

Pravý gentleman a strážce kvality vaší pokožky ochrání vaši pleť před invazemi, které by ji chtěly poškodit a ozdraví ji, promaže a zkrášlí.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 5101
Kód EAN: 4001638099950
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Spojení účinného ochránce vaší pokožky - rakytníku a pěstícího sezamového oleje udělá vaší pleti dobře. Tento účinný přípravek má jemnou citrusovou vůni a po jeho použití vaše pokožka bude posílená, kvalitně vyživená, ochráněná a bude působit velmi vitálním a sametovým dojmem.

Rakytníkový olej podporuje látkovou výměnu a rovnováhu v pokožce, kvalitně ji regeneruje a velmi účinně ochraňuje před UV zářením a dalšími devastujícími vlivy vnějšího prostředí.

Účinky rakytníku jsou mnohostranné i pro vnitřní použití, ale tento přípravek je určen pro péči o pleť a stará se o ni vskutku kvalitně.

Co rakytníkový olej všechno dokáže

  • Pomáhat při léčení omrzlin, popálenin, včetně těch z ozáření, zároveň působí i proti bolesti a má hojivé protizánětlivé účinky
  • Pomáhat při léčení neinfikovaných ran, ekzému a oparů
  • Zvyšovat pružnost a hydrataci pleti
  • Podněcovat prokrvení, regeneraci a omlazení pokožky
  • Chránit před UV zářením

Jak můžete rakytníkový olej používat

Tento voňavý a vydatný olej můžete používat každý den.Stačí velmi malé množství oleje, které se beze zbytku vstřebá do pokožky. Olej můžete používat po koupeli – naneste na plochy dlaní a krouživě – směrem k srdci vtírejte do vlhké pokožky.

Tento blahodárný elixír si můžete také přidat do vaší koupele neb využít při masážích

Z recenzí: "Rakytníkový olej je úžasný na promazání kdykoliv, nejen po koupeli. A moje pleť má po něm takovou krásně opálenou barvu a voním přírodou."

Z čeho se rakytníkový olej Weleda skládá

Sezamový olej, rakytníkový olej, parfém (přírodní éterické oleje), limonen*, linalool*, benzyl benzoate*, geraniol*, citral* (*součást přírodních éterických olejů).

O výrobcích Weleda

Všechny přípravky firmy Weleda jsou vždy vyráběny z přírodních surovin bez umělých konzervačních látek. Rostliny pro výrobu produktů jsou pěstovány v ekologickém zemědělství. Firma má vysoký morální i etický kredit jak pro výrobu, tak pro jednání se zákazníky, partnery i zaměstnanci. Všechny přípravky podporují osobní rozvoj, zdravý životní styl či obnovují zdraví člověka.

Recenze

Recenze produktu WELEDA Rakytníkový pěsticí olej 100 ml

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Rakytníkový pěsticí olej 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze